درباره ما


  پایگاه اطلاع رسانی شهرستان خوانسار “چشمه سار”

پایگاه خبری تحلیلی چشمه سار در سال ۱۳۹۱  پایه گذاری شد. هدف از راه اندازی این سایت پر نمودن خلأ رسانه ای شهرستان خوانسار در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان، استان، ایران و جهان بود.

اصول و ارزش ها
* «چشمه سار» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.
* «چشمه سار» در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
* اعضای تحریریه  «چشمه سار» اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.

چشم انداز
«چشمه سار» در چشم انداز آتی خود به عنوان یکی از سایت های برتر استان و به عنوان مرجع جامع اطلاع رسانی امت حزب الله شناخته خواهد شد.

رسالت
چشمه سار ماموریت دارد به عنوان پایگاه خبری تحلیلی نخست شهرستان خوانسار، با کشف استعدادها و استفاده از ظرفیت های شهرستان از معبر تولید محتوای فاخر فارسی و حفظ و افزایش «میراث دیجیتالی» در فضای مجازی، برای ترویج و اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارد.
این مجموعه رسانه ای می‌کوشد تا با رعایت اصول اخلاق اسلامی و با بهره‌گیری از مشورت صاحب نظران در حوزه فقه رسانه، از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را منتشر نماید.
چشمه سار با اتکا به رویکرد یاد شده، آرمانخواهی، عدالت طلبی و مطالبه گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند.
استراتژی کلان این مجموعه رسانه ای «تقدم ارزشی» فرهنگ بر سیاست بوده از همین رو بر اطلاع رسانی، مطالعه آثار و ارائه آرا و بسترسازی مناسب برای پرداختن به موضوعات فکری و فرهنگی به عنوان ابزاری در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی تاکید می کند.
امیدآفرینی، معنویت افزایی، دشمن شناسی، تعقل، جامع نگری، خلاقیت، پاسداری از ارزش ها، ارائه الگوهای دینی- انقلابی و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب در دستور کار این مجموعه خواهد بود.

چشمه سار به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه سیاسی ولایت مطلقه فقیه، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

 

دیدگاهها، نظرات و اخبار خود را می توانید از طریق بخش ارتباط با ما و یا ایمیل ما به نشانی info@cheshmehsar.ir/ ارسال نمایید.

دیدگاه ها

سلام خیلی ممنون از زحمات شما در صورت امکان شماره تلفن میراث خوانسار و اگر اطلاعاتی در مورد آن دارید برای من ارسال فرمایید با تشکر

شماره تماس میراث فرهنگی خوانسار
۰۳۱۵۷۷۷۲۷۶۵

سلام ادرس تلگرامی خود را بگویید

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها