چاپ این خبر
کد خبر : 11777
۵:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
دومین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی فجر انقلاب اسلامی

برگزیدگان دومین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی فجر انقلاب اسلامی معرفی شدند

نتایج دومین جشنواره سراسری وبلاگ‌نویسی فجر انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای، اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان خوانسار(چشمه سار) به نقل از گلپانا، دومین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی فجر انقلاب اسلامی به همت سپاه گلپایگان برگزار و نتایج آن طی صدور بیانیه ای اعلام شد.

در این بیانیه آمده است: با سلام و صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) و با سلام به پیشگاه مقدس قطب عالم امکان حضرت ولی الله الاعظم حضرت صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه شریف) و با درود به روان پاک امام راحل رضوان الله تعالی علیه و شهیدان انقلاب و دفاع مقدس که همه این فعالیت ها مرهون جان فشانی این عزیزان است.

برگزاری مسابقات وبلاگ نویسی به عنوان یک آوردگاه فرهنگی، علاوه بر ایجاد شوق و انگیزه برای وبلاگ نویسان خلاق و مبتکر زمینه مناسبی است برای عرصه جدی تر وبلاگ نویسی و عرصه رقابت سازنده بین بلاگرهایی که تجارب بیشتری در این زمینه دارند. دومین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی فجر انقلاب اسلامی که به همت فرهنگی اجتماعی  سپاه گلپایگان و برای دومین سال متوالی برپا شد نیز تجربه ارزشمند دیگری در این خصوص بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: دومین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی فجر انقلاب اسلامی ازنیمه اول بهمن ماه سال ۱۳۹۲آغازشد. آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ازسوی هیات داوران مورد ارزیابی قرارگرفت. در مهلت ثبت آثار،۱۲۰اثر به دبیرخانه دومین جشنواره وبلاگ نویسی فجر انقلاب اسلامی ارسال شد که پس از بررسی دبیرخانه آثاری که دارای شرایط و شاخص های لازم برای راهیابی به مرحله ارزیابی بودند، دراختیارهیات داوران جشنواره قرارگرفت. هیات داوران با برگزاری جلسات مکفی، در چارچوب قوانین جشنواره، معیارهایی جامع و فراگیر را برای انجام ارزیابی دقیق آثارارسال شده برگزید.

بررسی و ارزیابی وبلاگ ها در یک فرآیند دقیق  و به طورموشکافانه انجام شد. از آثاری که برای ارزیابی نهایی در اختیارهیات داوران قرارگرفت درمجموع ۳  اثر به عنوان آثار برتر برگزیده شد و رتبه بندی آثار براساس امتیازات مربوط به هر اثر انجام شد.

در بند پایانی این بیانیه آمده است: هیات داوران امیدوار است با برنامه ریزی ها و حمایت های مناسب شاهد برپایی مسابقات فرهنگی از این دست و حضور بیش از پیش جوانان مشتاق در این جشنواره ها باشیم.

بر این اساس، اسامی حائزین رتبه های اول تا سوم از سوی دبیرخانه جشنواره به شرح زیر می باشد:
نام و نام خانوادگی                              نام وبلاگ                            آدرس وبلاگ                            رتبه
علی محمد اسدی                                 راه روشن                        rahroshan.ir                         اول
مهدی شعبان                                    روح الله                   ruhallah.blogsky.com                    دوم
مریم بهشتی                                   تفسیر آفتاب            aramm.mihanblog.com                   سوم

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها