چاپ این خبر
کد خبر : 13125
۶:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۱۵

«هاشمی در سال ۸۸» رونمایی می‌شود+ تصویر

کتاب «هاشمی در سال ۸۸» که در نمایشگاه کتاب تهران هم عرضه شده است، فردا با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در کتابخانه ملی رونمایی می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان خوانسارچشمه سار به نقل ازنورنیوز، کتاب «هاشمی در سال ۸۸» گزارشی جامع از مواضع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از ابتدای فروردین ۱۳۸۸ تا پایان اسفند ماه این سال است. این کتاب که به قلم حجت‌الاسلام رضا صنعتی است، در خرداد ماه ۱۳۹۰ برای اخذ مجوز نشر به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قم تحویل شد اما در دولت دهم مجوز انتشار نگرفت تا اینکه در اسفند ماه ۹۲ مجوز آن صادر شد.

کتاب «هاشمی در سال ۸۸» در پنج بخش تنظیم شده است. بخش اول به گزارش مواضع هاشمی در مرزبندی با دشمن و نفی اقدامات ساختارشکنانه اختصاص یافته است. بخش دوم به تبیین مواضع وی در برابر یک جریان از مجموعه جریان‌های اصول‌گرا اختصاص یافته است. در بخش سوم به هشدارهای هاشمی در سال ۸۸ پرداخته شده است. بخش چهارم، راهکارهای وی برای برون رفت از وضعیت نامطلوب این سال را گزارش کرده است.

فصل پنجم نیز به گزارش چند چالش مرتبط با هاشمی (از جمله طرح دولت وحدت ملی، علت نگارش نامه به مقام معظم رهبری، کارگردانی مبارزات انتخاباتی رقبای محمود احمدی‌نژاد، امتناع از اقامه نماز جمعه تهران، صحنه‌گردانی حوادث پس از انتخابات، عدم حضور در مراسم تنفیذ و تحلیف رییس جمهور وقت، مسائل مرتبط با خانواده هاشمی و…) اختصاص یافته است.

این کتاب در ۴۶۴ صفحه وزیری با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان از سوی انتشارات سلمان فارسی منتشر و در غرفه انتشارات دفتر نشر معارف انقلاب اسلامی در نمایشگاه امسال کتاب تهران هم عرضه شده است.

کتاب «هاشمی در سال ۸۸» ساعت ۱۰ صبح ساعت فردا سه‌شنبه با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سالن همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران رونمایی می‌شود.

همچنین قرار است رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از رونمایی از کتاب مذکور ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه ملی، با مدیران این سازمان هم دیدار و گفتگو کند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها