چاپ این خبر
کد خبر : 18974
۱۱:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۵

حوزه های علمیه کشور میزبان جشنواره بین المللی فیلم مقامت می شوند

حوزه های علمیه در استان ها و مناطق مختلف کشور میزبان جشنواره بین المللی فیلم مقامت می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان خوانسار چشمه سار به نقل از شبستان، روابط عمومی سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر عنوان کرد: با پیگیری مدیریت امور استان های جشنواره قرار شد حوزه های علمیه در استان ها و مناطق مختلف کشور میزبان این رویداد فرهنگی و ارزشی شوند.

در این خبر آمده است: یکی از اهداف مهم جشنواره فیلم مقاومت، مهیا کردن بسترهای برگزاری جشنواره در شهرهای مختلف برای استفاده و بهره گیری طیف ها و طبقات مختلف جامعه است.

پیش بینی نمایش فیلم های جشنواره مقاومت در حوزه های علمیه کشور نیز، در راستای اهدافی چون: فراگیری مخاطبان، مردمی تر شدن، تمرکززدایی جشنواره، اهتمام به گروه های مختلف اجتماعی، لزوم شناخت مستقیم و ملموس طلاب و دانشجویان با آثار سینمای مقاومت و … طراحی و پیش بینی شده است. برپایه این خبر، علاوه بر حوزه های علمیه، دانشگاه های سراسر کشور ، با همکاری سازمان بسیج دانشجویی به اکران فیلم های سیزدهمین جشنواره بین المللی مقاومت خواهند پرداخت.

شایان ذکر است سیزدهمین جشنواره بین­المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران، نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می شود.

اطلاعات تکمیلی در سایت جشنواره بین المللی فیلم مقاومت moqavematfilmfest.ir موجود است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها