چاپ این خبر
کد خبر : 2396
۲:۲۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۸

بازدید فرماندار از تونل در دست احداث خوانسار به بویین و میاندشت

برخی شایعات در خصوص اعتبار تونل و همچنین جاده دسترسی بی اساس است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری چشمه سار،  فرماندار شهرستان خوانسار گفت: پروژه عظیم تونل مواصلاتی خوانسار به بویین‌ومیاندشت از پروژه های بسیار مهم و استراتژیک خوانسار می باشد.

پور احمدی ضمن استماع گزارش مدیر پروژه درجهت چگونگی اجرای پروژه تونل و همچنین جاده دسترسی، بازدیدی از کلیه‌ی مراحل ساخت این پروژه عظیم داشت وهمچنین از پیگیری‌های مستمر و باقوت در مورد این پروژه خبر داد.

وی افزود: به دلیل حساسیت های پروژه و به جهت هماهنگی های بیشتر در جهت تسریع و اجرای صحیح این پروژه عظیم هرازچند گاهی به همراه برخی از معتمدین و مسئولین شهرستان بازدیدی از این کارگاه داریم.
پوراحمدی گفت: تاکنون بیش از ۳۱ متر از تونل در جبهه ورودی احداث شده و جاده دسترسی نیز به طول ۱۵۰۰ متر در حال اجرا می باشد.

فرماندار خوانسار هم چنین اظهار داشت با تجهیز کارگاه هم اکنون بیش از ۹۰ نفر در دو شیفت کاری در این پروژه مشغول به کار هستند و بزودی فعالیت در جبهه خروجی نیز آغاز خواهد شد.

پور احمدی با تکذیب شایعاتی که در خصوص پروژه تونل مواصلاتی اظهار می شود بیان داشت: برخی شایعات در خصوص اعتبار تونل و همچنین جاده دسترسی بی اساس است و با پیگیری های به عمل آمده و تلاش های مدیران ارشد وزارت راه و همچنین اداره کل راه و شهرسازی استان و با تلاش های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرمانداری شهرستان اعتبار این پروژه به طرق مختلف تامین شده و با توجه به حضور یک مشاور بسیار قوی در این پروژه شایعات مربوط به جاده دسترسی کاملا بی اساس است.

وی در ادامه افزود: در آینده نه چندان دور با افتتاح این پروژه و تکمیل جاده دسترسی تا جاده ویست به خوانسار و همچنین تکمیل پروژه جاده ویست به رضاآباد( شهرستان خمین)‌ یک مسیر استراتژیک و حیاتی و موثر در منطقه ایجاد خواهد شد که نقش موثری در توسعه شهرستان و همچنین اقتصاد منطقه ایفا خواهد کرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها