چاپ این خبر
کد خبر : 2546
۸:۰۲ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۱

شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال وندی‌شرمن خواهد بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال وندی‌شرمن خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری چشمه سار به نقل ازدانا، محمد حسن آصفری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: چندی پیش شاهد بودیم که مقامات امریکایی موضع گیری‌های تندی علیه ایران داشتند که این نشان می‌دهد رفتار و گفتار امریکایی‌ها دچار تناقض است.

وی افزود: البته تیم مذاکره کننده ایران هم باید متوجه این موضوع باشد و در غیر این صورت مردم نگاه شان به تیم مذاکره کننده تغییر خواهد کرد .

آصفری ادامه داد: ما که تا امروز هیچ حسن نیتی از آمریکایی‌ها ندیده ایم و بر همین اساس قطعا نگاه ملت هم به امریکا هم عوض نشده است.

وی تاکید کرد: ۱۳ آبان روز ملی استکبار ستیزی است و در این روز ملت انزجار خود را از استکبار جهانی و آمریکا جنایتکار نشان خواهد داد .

این نماینده مجلس اظهار داشت: راهپیمایی ۱۳ آبان قطعا پر شکوه تر از گذشته خواهد بود و آمریکایی‌ها خواهند فهمید تا زمانی که دست از حیله گیری برندارند نگاه ملت به آنها تغییر نمی کند.

وی تصریح کرد: شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال وندی‌شرمن خواهد بود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها