چاپ این خبر
کد خبر : 2556
۸:۳۱ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۱

پیشرفته ترین اورژانس شهرستانهای استان اصفهان در خوانسار افتتاح شد

یکی از پیشرفته ترین اورژانس های اصفهان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی این استان در شهرستان خوانسار به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری چشمه سار،  رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوانسار در آیین افتتاح این اورژانس گفت:برای راه اندازی این اورژانس بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است. وی هم چنین اظهار اشت: اورژانس خوانسار در شرایط سخت مالی و اقتصادی احداث شده و در ساخت آن از نقشه ها و تجهیزات و امکانات در حد عالی استفاده شده است.

در این مراسم هم چنین سید محمد حسین میرمحمدی نماینده خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بسیار بالای خیران خوانساری در حوزه سلامت گفت: خدا را شاکریم که نعمت و ظرفیت خیران را در اختیار این شهرستان قرار داد تا امکانات درمانی با کمترین هزینه در دسترس شهروندان قرار گیرد.

امام جمعه خوانسار نیز در این مراسم اظهار داشت: با وجود مشکلات شدید مالی این شبکه موفق شد در مدت شش ماه اورژانس خوانسار را به بهترین نحو ممکن آماده بهره برداری کند.

سید مجید پوراحمدی فرماندار خوانسار نیز دو عامل وحدت و همدلی مسوولان شهرستان و پیگیری مجدانه رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را از دلایل افتتاح این اورژانس عنوان کرد.

اورژانس شهرستان خوانسار با ۹۰۰ مترمربع زیر بنا حدود شش ماه احداث شد.برای تجهیز این اورژانس خیران شهرستان خوانسار هزینه پنج میلیارد ریال را پرداخت کردند.اورژانس خوانسار مجهز به رادیولوژی،اتاق مسمومین ، اتاق احیاء، اتاق پزشک، اتاق عمل سرپایی ، تزریقات و پانسمان، تریاژ، ادنیت، ایزوله، اتاق استراحت پرستاری، اتاق بستری آقایان، خانمها و اطفال و اتاق پرسنل است.

babas

fafas

ddsa

zzxcv

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها