چاپ این خبر
کد خبر : 2721
۱:۲۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۴

پاسگاه جدید روستای ویست به زودی احداث خواهد شد

با توجه به فرسودگی ساختمان پاسگاه روستای ویست و با عنایت به چشم انداز آینده این روستا و تبدیل شدن آن به شهر اعتبار لازم جهت ساخت پاسگاه جدید ویست تامین شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری چشمه سار فرماندار شهرستان از آغازعملیات ساخت پاسگاه جدید روستای ویست خبر داد.

وی گفت: با توجه به فرسودگی ساختمان پاسگاه روستای ویست و با عنایت به چشم انداز آینده این روستا و تبدیل شدن آن به شهر با پیگیری های به عمل آمده اعتبار لازم جهت ساخت پاسگاه جدید ویست تامین شده است.

پوراحمدی افزود: با توجه به استهلاک بیش از اندازه ساختمان پاسگاه ویست و هزینه بالای تخریب  و آماده سازی مجدد ساختمان مذکور، تصمیم گرفته شد زمین دیگری را جهت ساخت پاسگاه جدید در نظر گرفته شود که این کار نیز انجام پذیرفت و در آینده نزدیک کار ساخت پاسگاه عملیاتی خواهد شد.

دیدگاه ها

با عرض سلام و خسته نباشید.
همه ما میدانیم تقدیر و تشکر از همه نخبگان در همه عرصه ها ،بشدت باعث تقویت روحیه نخبگان عزیز می شود ولی متاسفانه باید بگویم که همه نخبگان عزیز در شهر خوانسار جمع نشده اند و عده زیادی هم از گذشته تا کنون در روستاهایی از جمله ویست حضور دارند که هیچ گاه از آنها یادی نشده چه برسد به تقدیر و تشکر .علت این امر را باید از خود مقامات محترم شهرستان خوانسار جستجو کرد. البته از همین جا ازمعاونت محترم فرمانداری جناب آقای ناطقی کمال تشکر را دارم که زحماتی در این راستا بصورت شخصی انجام داده اند .آرزوی سلامتی برای ایشان از ایزد منان خواستارم.

با سلام ؛ همشهری گرامی آقا و یاخانم عمادی گروه خبری چشمه سار علاوه بر رسالت خبری که به عهده دارد خود را موظف می داند تا در راستای معرفی و تقدیر از نخبگان و فرزانگان دیار علم و عمل و شهر لاله و عسل تمام همت خود را جمع نموده تا به تریبونی برای معرفی و تقدیر از نخبگان خوانساری تبدیل شود، لذا از شما و همه همشهریان فهیم و دلسوز که به نوعی با نخبگان شهرمان در ارتباط هستید و قادر به ارتباط دادن این عزیزان به گروه خبری چشمه سار می باشید دعوت می شود تا از طریق قسمت نظرات همین سایت و یا از طریق ایمیل به ادرس
info@cheshmehsar.ir نسبت به معرفی این عزیزان به گروه خبری چشمه سار اقدام فرمائید. موید باشد گروه خبری پایگاه اطلاع رسانی خوانسار چشمه سار

اول ی اجازه می گرفتید بعد عکسو کپی میکردید هم من خوشحال تر بودم هم وجدان شما راحت تر بود البته اگه………
البته حرف شما متین ی عکس اونقدر ارزش نداره ولی بالاخره….

با سلام
اولا ممنون از تذکر به جای شما ، اما از نظر تکنیکی چون عکس دارای هیچ واتر مارک و نامی از عکاس در ان وجود نداشت عکس به عنوان عکس شاخص خبر انتخاب شد و در صورتی که عکس واتر مارک دار بود مسلما به نام خود شما و عکاسی که این عکس را گرفته بود عکس این خبر نیز درج می شد.
موید باشید

با سلام
از این به بعد روی عکسام آدرس سایت رو می نویسم
میگم امکان داره من خبر های روستا رو براتون بفرستم با اسم خودم در سایتتون بنویسید؟؟؟؟؟؟؟؟

باسلام
همشهری عزیز
بله ازهمین الان شما خبرنگار چشمه سار در روستای خوب وباصفای ویست هستید از اینکه تمایل به همکاری با چشمه سار را دارد بسیار خوشحالیم. مطمئن باشید هر خبری را که ارسال فرمائید با درج نام خود شما در ذیل عکس مربوط به خبر در چشمه سار درج خواهد شد. موید باشید

اخبار را به چه آدرسی بفرستم؟

به آدرس
info@cheshmehsar.ir
ارسال فرمائید.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها