چاپ این خبر
کد خبر : 28317
۴:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۸
مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری اصفهان:

تشکیل شبکه سمن‌های زیست محیطی استان اصفهان مورد تصویب قرار گرفت

در نشست سازمان‌های مردم نهاد استان اصفهان با مدیر کل حفاظت محیط زیست، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان و با شرکت اکثریت سمن‌های فعال استان پس از نقد وبررسی آئین نامه اجرایی تأسیس و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد مصوب هیئت دولت، انتخابات هیأت مؤسس برای پیگیری و بررسی اساسنامه و تشکیل اولینن مجمع عمومی شبکه سازمان های مردم نهاد محیط زیستی انجام شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان خوانسارچشمه سار به نقل از ایلنا، این نشست با امضای صورت‌جلسه و تفاهم قاطع اعضا توافق کردند که هیأت مؤسس حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز کاری جلسه مجمع عمومی را برگزار کند و پس از بررسی اساسنامه را به رأی گیری نهایی مجمع عمومی برساند.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان در این نشست پس از بحث و تبادل نظر درباره چالش های پیش روی ثبت و تطبیق سازمان های مردم نهاد استان گفت: با توجه به نقش مهم و تعیین کننده سمن‌ها به ویژه نقش سمن‌های زیست محیطی در تحقق و پیشبرد اهداف توسعه پایدار، استانداری اصفهان و تأکید بر افزایش کمی و کیفی سازمان‌های مردم نهاد زیست محیطی وظیفه خود می داند که از تشکل های محیط زیستی حمایت کند.

احمد جمشیدی در ادامه وعده داد: کلیه توان و امکانات دفتر امور اجتماعی استانداری را در راستای تسهیل و تسریع مراحل ثبت با تطبیق تشکلهای زیست محیطی به کار گیرد.

استان اصفهان در زمره استان هایی است که سالهاست روند کند ثبت سازمان های مردم نهاد روبه‌رو ست و این نشست زمینه‌های رفع مشکلات موجود در روند اعطای مجوز سازمان های مردم نهاد استان تسهیل شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها