چاپ این خبر
کد خبر : 31285
۹:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۱۶

همایش ملی مدیریت و کارآفرینی در خوانسار برگزار می شود

چهارمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی اردیبهشت امسال در دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار در غرب استان اصفهان برگزار می شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چشمه سار به نقل از  ایرنا، دبیر چهارمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی روز یکشنبه به ایرنا گفت: این همایش با هدف تبیین مبانی کارآفرینی و بسترسازی برای توسعه اقتصادی با استفاده از ظرفیت های علمی و صنعتی کشور در خوانسار برگزار خواهد شد.

دکتر سعید عبدالمنافی با اشاره به برگزاری سه دوره این همایش در دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار در سه سال اخیر افزود: چهارمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی در نظر دارد با بهره گیری از تجربیات گذشته و گرد هم آوردن اساتید و متخصصان، رویکردهای علمی کارآفرینی را بررسی و در راستای نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه ها و مراکز علمی تلاش کند.

وی محورهای اصلی همایش را مدیریت، کارآفرینی و مهندسی صنایع اعلام کرد و گفت: این محورها به ۱۶ محور فرعی از جمله «مدیریت، اصول، چشم انداز و راهبردهای آتی» ، «نقش گردشگری در کارآفرینی» و «راهکارهای بسترسازی برای کارآفرینی مبتنی بر رویکردهای اقتصاد مقاومتی»تقسیم شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار گفت: همایش ملی مدیریت و کارآفرینی توسط این دانشگاه و با همکاری دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، اصفهان، شیراز و برخی دیگر از نهادهای علمی و تحقیقاتی برگزار خواهد شد.

عبدالمنافی، آخرین فرصت ثبت نام و ارسال مقاله در این همایش را پنجم اردیبهشت امسال اعلام و اضافه کرد: همایش ملی مدیریت و کارآفرینی به مدت دو روز در ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت امسال برگزار می شود.

وی همچنین دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار را قطب رشته های مدیریتی در بین دانشگاه های پیام نور استان اصفهان خواند و تصریح کرد: هم اکنون رشته مدیریت اجرایی ( MBA ) در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه ارائه می شود.

وی تعداد دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار را بیش از یکهزار و ۲۰۰ نفر و تعداد رشته های تحصیلی را ۲۸ رشته مقطع کارشناسی و دو رشته مقطع کارشناسی ارشد اعلام کرد.

شهرستان خوانسار با حدود ۳۳ هزار نفر جمعیت در ۱۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر اصفهان واقع است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها