چاپ این خبر
کد خبر : 34854
۱۲:۳۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
ناظر شهری پروژه بزرگ ترین چاپخانه خاورمیانه:

ماشین آلات و دستگاه های چاپخانه به کارخانه دیگری منتقل می شود

ماشین آلات و دستگاه های چاپخانه مدت ۲ سال است که ترخیص شده است اما در کارخانه خوانسار استفاده نمی شود و در کارخانه دیگری به کار گرفته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، ناظر شهری پروژه بزرگ ترین چاپخانه خاورمیانه در خوانسار در گفتگویی کوتاه با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار کرد: قطعا کار تولید در مجموعه احداث شده در خوانسار انجام می شود چرا که به هر ترتیب سرمایه گذاری صورت گرفته است و سرمایه گذار این مقدار سرمایه را در این منطقه آورده است ونمی خواهد چند میلیارد سرمایه اش از بین برود و قصد استفاده از آن را دارد.

وی افزود: ماشین آلات و دستگاه های چاپخانه مدت ۲ سال است که ترخیص شده است اما در کارخانه خوانسار استفاده نمی شود و در کارخانه دیگری به کار گرفته خواهد شد.

تماس های مکرر خبرنگار چشمه سار با رابط شهری این پروژه تاکنون با موفقیت چندانی همراه نبوده است و رابط شهری ضمن اعلام عدم موفقیت خود در تماس با سرمایه گذار اصلی پروژه! از پاسخ گویی در مورد سوال مطرح شده در خصوص وام اخذ شده برای این پروژه امتناع کرده و در تماس آخر ضمن درخواست خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر دریافت شماره تماسی از سرمایه گذار اصلی اظهار می دارد که نمی تواند پاسخ گوی سوالات خبرنگار چشمه سار باشد.

مسلما سوال و متناوبا پاسخ گویی مسئول پروژه به سوالات خبرنگار این پایگاه خبری که به طور قطع سوالات مردم شهرستان نیز است حق مسلم و طبیعی رسانه ها و مردم این شهرستان است که متاسفانه تاکنون تحقق پیدا نکرده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها