چاپ این خبر
کد خبر : 36270
۲:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۶
معاون اداره‌کل ورزش و جوانان اصفهان:

رفع مشکلات مالی ادارات ورزش و جوانان اصفهان در دستور کاراست

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: رفع مشکلات مالی ادارات ورزش و جوانان اصفهان در دستور کار قرار دارد و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از مهر، علیرضا امینازاد  در مجمع روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان اصفهان اظهار داشت: ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان اصفهان در سال گذشته با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کردند و این موضوع در سراسر استان وجود داشت.

وی افزود: با این حال شهرستان‌های ما تلاش‌های بسیاری صورت داده و با وجود نبود بودجه، اقدامات بسیاری برای تداوم فعالیت‌های خود انجام دادند.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به شاخص‌های اعلام شده از سوی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: اصفهان با وجود مشکلات مالی قابل توجه خود، در سال گذشته فقط در دو شاخص رشد منفی داشت که این موضوع به حضور در مسابقات اینچئون مربوط می‌شد.

وی ادامه داد: شهرستان‌های استان باید تلاش کنند مستندات خود را به استان ارائه دهند تا زمینه ارسال آنها به تهران و مستندسازی درباره فعالیت‌های صورت گرفته، فراهم شود.

امینازاد با اشاره به برگزاری مزایده برای تحویل سالن‌های ورزشی استان اضافه کرد: در روزهای آینده نرخ مزایده‌ها و هزینه نگهداری سالن‌ها اعلام شده و فعالیت‌ها بر اساس این نرخ‌ها اجرایی می‌شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها