چاپ این خبر
کد خبر : 36280
۱:۰۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۶
گره های کارخانه گاج در خوانسار:

استاندار به صورت ویژه پروژه چاپخانه را پیگیری می کند

مذاکراتی صورت گرفته است تا مکان احداث شده برای صنایع بسته بندی، تولید مواد غذایی، عسل و مشتقات آن مورد بهره برداری قرار گیرد.

به گزارش واحد رصد فضای مجازی پایگاه خبری چشمه سار، فرماندار خوانسار طی گفتگویی با اعضای انجمن دانش آموختگان شریعتی در رسانه اجتماعی تلگرام در پاسخ به سوال مطرح شده در مورد پروژه چاپخانه خوانسار اظهار کرد: در خصوص پروژه چاپخانه خوانسار با حساسیت و پیگیری ویژه استاندار این موضوع در دست پیگیری و بررسی است و تلاش بر این است که هر مشکلی که سرمایه گذار برای ادامه کار در این پروژه با آن رو به رو است رفع شود.

سید حسن شفعتی گفت: کارخانه ای با وسعت ۱۰۰۰ متر مربع در تهران در حال فعالیت است و این که چرا در شهرستان کوچکی مانند خوانسار  ۴۳ هزار متر از زمین های منطقه در شهرک صنعتی برای احداث کارخانه دوم این شرکت گرفته شده است جای سوال دارد.

وی افزود: اخیرا با برادر سرمایه گذار در سفری که به خوانسار داشته صحبت شده است تا مکان احداث شده برای صنایع بسته بندی، تولید مواد غذایی، عسل و مشتقات آن مورد بهره برداری قرار گیرد.

شفعتی خاطر نشان کرد: از سویی با سرمایه گذاران دیگری از جمله خیرنیک اندیش فضل اله جواهری و چند تن از خیران خوانساری نیز صحبت شده است تا این مکان به قیمت از سرمایه گذار خریداری شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه در این پروژه سرمایه مردم حبس شده و مردم را به این پروژه امیدوار کردند و حتی در شروع کار پروژه گزینش سیاسی از افراد متقاضی برای کار در این کارخانه نیز صورت گرفت اما نتیجه ای به دست نیامد.

دیدگاه ها

با سلام
مدتی است سایت چشمه سار بهتر از قبل شده است. چه از لحاظ ظاهری،چه از لحاظ محتوا و چه از لحاظ خوانسار پردازی. خسته نباشید

سپاس
بی شک همفکری و کمک بزرگوارانه خوانساری های عزیز در بهتر شدن سایت تاثیر بسزایی دارد.
یقینا برای ادامه راه محتاج دعای خیر و یاری مردم شریف و بزرگوار خود هستیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها