چاپ این خبر
کد خبر : 37154
۱۱:۵۵ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۴
فرمانده سپاه ناحیه خوانسار خبر داد:

برگزاری حلقه های صالحین با محوریت آموزش مبازره با مواد مخدر

بازگشت به ارزش های اصیل اسلام و انقلاب و روی آوردن به سبک زندگی اسلامی از امور بازدارنده نسبت به مواد مخدر است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، فرمانده سپاه ناحیه خوانسار از برگزاری کلاس های حلقه صالحین با محوریت آموزش و آگاه سازی در مورد اعتیاد و مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ محسن پاشایی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار کرد: یکی از مباحثی که در این باره پیگیری خواهد شد طراحی چشم انداز و افق کاری در زمینه مبارزه با مواد مخدر در کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان است.

وی افزود: متاسفانه در خصوص آگاه سازی و توجیه به ویژه در بین قشر دانش آموز دچار کمبودهایی هستیم و دشمن از این عدم آگاه سازی استفاده کرده و برنامه های خود را پیاده می کند.

فرمانده سپاه ناحیه خوانسار خاطر نشان کرد: در این باره برگزاری کلاس های توجیهی و آموزشی در قالب حلقه های صالحین پایگاه های بسیج را خواهیم داشت.

وی با تاکید براین که آموزش و آگاه سازی درباره معضل خانمان سوز مواد مخدر سرمایه گذاری است تصریح کرد: به طور مسلم مبارزه با مواد مخدر به تنهایی امکان پذیر نیست و اراده و عزم ملی و بسیج عمومی را می طلبد.

وی اضافه کرد: بازگشت به ارزش های اصیل اسلام و انقلاب و روی آوردن به سبک زندگی اسلامی از امور بازدارنده نسبت به مواد مخدر است.

سرهنگ پاشایی با اشاره به اجرای طرح کرامت در ۲ استان ادامه داد: در صورت موفقیت، این طرح در استان اصفهان نیز اجرا می شود که بر اساس آن افرادی که در شرف پاک شدن از اعتیاد هستند کمک ها و تسهیلات ویژه ای دریافت خواهند کرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها