چاپ این خبر
کد خبر : 39231
۱۰:۰۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۶/۱۷

ثبت نام بدون آزمون رشته های جدید در دانشگاه آزاد خوانسار

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوانسار از ثبت نام رشته های جدید در این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از خوانسارنیوز، جواد شفعتی اظهار داشت: دانشگاه آزاد خوانسار در رشته های کاردانی ساختمان، کامپیوتر (نرم افزار) و نقشه کشی معماری در دو جنسیت مرد و زن بدون آزمون ثبت نام به عمل می آورد.

وی ادامه داد: همچنین این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های مهندسی اجرایی عمران، مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) و آموزش ابتدایی در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ ثبت نام می نماید.

رییس دانشگاه آزاد خوانسار با بیان این مطلب که شهریه ثبت نام در این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های آزاد سراسر کشور پایین تر است، تاکید کرد: از دانشجویان این مرکز به جز مبلغ پرداختی جهت ثبت نام، هیچ مبلغ دیگری تا پایان ترم تحصیلی اخذ نخواهد شد.

وی افزود: به منظور رفاه حال دانشجویان و به ویژه کارمندان و فرهنگیان محترم، شرایط به گونه ای فراهم شده که کلاس های درس هفته ای سه روز و در بعد از ظهرها بین ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۸ تشکیل شود به گونه ای که کارمندان نیاز به اخذ مرخصی نداشته و سایر دانشجویان بتوانند ضمن ادامه تحصیل، از اشتغال و کسب درآمد باز نمانند.

شفعتی ضمن اشاره به عدم نیاز به مدرک پیش دانشگاهی برای متقاضیان ورود به این دانشگاه و همچنین ثبت نام بدون آزمون، تصریح کرد: متقاضیان می توانند بدون توجه به نوع دیپلم در رشته مورد نظر خود ثبت نام نموده و ادامه تحصیل دهند.

وی افزود: مدرک فارغ التحصیلان این مرکز توسط دانشگاه آزاد خمینی شهر که یکی از معتبرترین دانشگاه های فنی و مهندسی کشور است، صادر می گردد.

رییس دانشگاه آزاد خوانسار همچنین از آمادگی این دانشگاه برای دایر نمودن رشته های کارشناسی ارشد خبر داد و از شهروندان و صاحبنظران خواست نظرات خود را در خصوص رشته های مناسب و پرطرفدار منطقه به این دانشگاه اعلام نمایند.

لازم به ذکر است که ثبت نام از متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوانسار تا مهرماه سال جاری ادامه دارد و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره این دانشگاه با شماره تلفن ۵۷۲۳۳۷۷۴ و ۵۷۲۳۳۷۷۶ تماس حاصل نموده و سپس برای انتخاب رشته و مکان تحصیل خود اتخاذ تصمیم نمایند.

دانشگاه آزاد اسلامی خوانسار در بلوار سردار صادقی، جنب اداره ثبت احوال واقع شده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها