چاپ این خبر
کد خبر : 43477
۱:۰۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۱۱
رئیس دانشگاه پیام نورمرکز خوانسارخبر داد:

آغاز ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

عبدالمنافی گفت: ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خوانسار در رشته های مدیریت آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور خوانسار، سعید عبدالمنافی با اعلام این خبر اظهار کرد: علاقمندان می توانند برای ثبت نام در دوره های فراگیر کارشناسی ارشد از تاریخ۹ لغایت ۱۵آذر به سا یت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور در حال حاضر مجری رشته های مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی-مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین الملل-مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی-زبان وادبیات فارسی – مدیریت کسب وکار(mba)است.

رئیس دانشگاه پیام نور خوانسار با اشاره به الزامی نبودن حضور در کلاس ها، پرداخت شهریه کمتر نسبت به سایر دانشگاه ها، امکان انتخاب مرکز آزمون برای امتحانات پایان ترم در همه مراکز و واحدها، امکان مهمان شدن در سایر مراکز به جز ترم اول، افزایش طول مدت تحصیل تا سقف ۶ترم برای دانشجویان مشمول و۱۰ترم برای سایر دانشجویان و امکان پرداخت اقساطی شهریه را از ویژگی های مثبت تحصیل در دانشگاه پیام نور عنوان کرد.

وی همچنین به ویژگی های مثبت دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار تاکید کرد و گفت: بهره مندی از اعضای هیئت علمی توانمند، وجود خوابگاه دانشجوئی، برخورداری از پرسنل مجرب، قدمت مرکز ، فضای فیزیکی مناسب و وسیع، دارا بودن کتابخانه با ۲۰ هزار عنوان کتاب، وجود سایت های مجهز، دارا بودن آزمایشگاه و کارگاه ها برخی را از ویژگی های این دانشگاه دانست.

عضو هیئت علمی دانشگاه باتوجه به نیاز کشور به مدیران کار آمد جهت اداره سازمان های اقتصادی اجتماعی تولیدی و خدماتی و گستردگی بازار کار در رشته های موجود مرکز به داوطلبان توصیه کرد از این فرصت ایجاد شده جهت ادامه تحصیل استفاده کنند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها