چاپ این خبر
کد خبر : 45901
۱:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۳۰

بانوی اول جهان کمانش را به حراج گذاشت

زهرا نعمتی بانوی اول ورزش جهان در رشته تیر و کمان و دارای سهمیه المپیک و پارالمپیک ریو ،کمان خود را به نفع سرطانی ها به حراج می گذارد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زهرا نعمتی بیان کرد: برای بالا بردن انگیزه و امید به زندگی در بیماران سرطانی گام برداشته ام گاهی سرطان باعث معلولیت در افراد می شود و من می خواهم این پیام را به آن ها بدهم که با شرایط جدید هم می توان فردی شاد و موفق بود.

وی افزود: قبل از این که سفیر جهانی شوم، برای حمایت از بیماران فعالیت می کردم و با امضای این تفاهم نامه مسئولیت من سنگین تر شد.
نعمتی ادامه داد:‌ در مسابقات جهانی المپیک و پارالمپیک با عنوان سفیر جهانی حاضر می شوم تا به دیگر ورزشکاران نیز بگویم همه ما باید پیام آور سلامتی و شادی برای مردم دنیا باشیم و امید به زندگی در همه بیماران را افزایش دهیم.
وی در پایان گفت:‌ از طریق یک موسسه خیریه، کمانی را که با آن موفق به کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک شدم در سطح بین المللی به مزایده می گذارم و مبلغ حاصل از این کار را برای حمایت بیماران سرطانی کشورم هزینه می کنم. البته هنوز این حرکت در مراحل مقدماتی است و پس از قطعی شدن، زمان آن را اعلام می کنم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها