چاپ این خبر
کد خبر : 48579
۷:۴۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

تخت های بخش مراقبت های ویژه بیمارستان خوانسار افزایش یافت

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوانسار از افزایش تخت های بیمارستان فاطمیه خوانسار و راه اندازی بخش آی سی یو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از خوانسارنیوز، علی علایی افزود: چهارتخت مراقبت های ویژه و راه اندازی بخش ای سی یو بیمارستان فاطمیه خوانسار سبب می شود بیماران به سایر شهرهای استان اصفهان مراجعه نکنند.

وی افزود: با توجه به اینکه جمعیت شهرستان خوانسار یکی از مسن ترین شهرهای استان اصفهان است و نیازبه راه اندازی این بخش بود با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان این بخش تجهیز و راه اندازی شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوانساردر عین حال ساختمان اورژانس خوانسار را غیر استاندارد عنوان کرده و گفت: این ساختمان بر اساس استاندارهای لازم ساخته نشده بود و برای همین هم تغییراتی در آن داده شد .

وی اظهارکرد: در بخش اورژانس هم پزشکانی که باعث نارضایتی عمومی بیماران می شدند تغییر کردند و هم اکنون شاهد رضایت مندی مردم از بخش اورژانس بیمارستان فاطمیه خوانسار هستیم.

علایی با اشاره به اینکه هرگز ۱۰۰ درصد رضایت مندی از اورژانسها وجود ندارد گفت: ما تمام تلاش خود را به کار بستیم تا با تغییرات و تجهیز اورژانس و تکمیل خدمات نسبت به افزایش رضایت مندی مردم اقدام کنیم که در این کار به موفقیت هایی دست یافته ایم.

وی افزود: هم اکنون پزشکان مورد نیاز شهرستان در این شهر یا مستقر هستند و یا سه روز در هفته به ویزیت بیماران مختلف می پردازند و هم اکنون سونوگرافی به صورت تمام وقت در خوانسار انجام می شود و بخشهای قلب، گوش و حقل بینی ، چشم پزشکی و اعصاب و روان، جراحی، و داخلی فعال می باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوانسار یکی از بزرگترین مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان خوانسار را نبود شبکه فاضلاب عنوان کرده و گفت: این معضل مشکلات بهداشتی برای شهروندان به وجود می آورد که امیدواریم هر چه زودتر با راه اندازی شبکه فاضلاب خوانسار بسیاری از مشکلات بهداشتی شهر مرتفع شود.

علایی همچنین از افزایش ضریب اشغال تخت های بیمارستانی نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در بخش جراحی و داخلی بالای ۸۰ درصد ضریب اشغال تخت را داشته ایم.

بیمارستان فاطمیه خوانسار با ۶۴ تخت بیمارستانی وچهار تخت مراقبت های ویژه و درمانگاه و آزمایشگاه مجهز تنها بیمارستان فعال خوانسار است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها