چاپ این خبر
کد خبر : 48697
۸:۰۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱

تصادف خونین در خوانسار + تصاویر

در تصادف خودروی زانتیا نقره ای با یک کامیون در محور خوانسار دامنه روبروی گلستانکوه خوانسار دو نفر از سرنشینان خودروی زانتیا جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، در حادثه ای که عصر امروز در محور خوانسار -دامنه ودرمحدوده گلستانکوه رخ داد دو نفر از سرنشینان خودرو زانتیا کشته و دو نفر نیز مصدوم و به بیمارستان نجف آباد منتقل شدند.

در این حادثه مردی ۴۶ ساله و همسر ۴۲ ساله اش جان خود را از دست داده و پسر ۸ ساله و دختر۱۳ ساله اش مصدوم و به بیمارستان فاطمیه (س) خوانسار انتقال یافتند.

محور خوانسار دامنه چندین سال است که در انتظار دوبانده شدن بسر می برد و تاکنون تعداد بسیاری از هموطنان ما جان خود را در این محور از دست داده اند . این خانواده از اصفهان راهی اراک بوده اند

دو مجروح امروز عصر حادثه تصادف در گلستانکوه بعلت وخامت حال به بیمارستان نجف آباد اعزام شدند دختر ۱۳ ساله مصدوم برابر اظهارات یک منبع آگاه دچار مرگ مغزی شده است.

4171762_495

4171761_549

دیدگاه ها

الان وقتش واقعا نماینده شهرستان پاسخگوی این جاده باشند
تمام مسیرهای منتهی به گلپا ۲ بانده شده (موته، خمین، خونسار)اما خونسار…………!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
این چه وضعی است که درآورده اید ، این جاده دامنه خوانسار الان ۴ ساله که به همین وضعیت درآمده است همه اش خطر همه اش تصادف
مگه هزینه اش چقدر است این جاده فقط آسفالتش مونده
عمده کار اجراییش تموم شده

بنده پرستاری بودم که در صانحه تصادف حضور داشتم،دختر ١٣ ساله رو هم از بیمارستان خوانسار با همکارم به نجف آباد اعزام کردیم،ولی متاسفانه دختر طفل معصوم هم زنده نماند،،مهمترین دلیله این اتفاق ناگوار ناهموار بودن و پیچ جاده بود، و (البته سرعت بالا)
خواهش میکنم مسولین محترم پیگیری کنید، این باره اول حادثه در ابن جاده و دقیقا همین مکان نبوده ، تروخدا نماینده های عزیز به فکر باشن ، پس این همه بودجه کجا صرف میشه؟؟!!!!!
آخه تا کی!؟؟ مردم گناه دارن به فکرشون باشید…

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها