چاپ این خبر
کد خبر : 49909
۸:۴۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
گفتگو با خواننده ارزشی اصفهان میلاد هارونی:

ابداع عاشقانه ارزشی با رویکرد سبک زندگی اسلامی+صوت

برای اولین بار در موسیقی ایران سبکی به نام عاشقانه ارزشی توسط این هنرمند ارزشمند اصفهانی با رویکرد سبک زندگی از نگاه اسلام و انقلاب اسلامی منتشر می گردد.

 به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از ندای اصفهان، گفتگوی زیر مصاحبه صمیمی با خواننده ارزشی و انقلابی، میلاد هارونی است که اولین بار فعالیت هنری خود را از سال ۹۱ با موضوع محرم تحت عنوان «مهمان روضه هات» آغاز نمود.

گفتنی است برای اولین بار در موسیقی ایران سبکی به نام عاشقانه ارزشی توسط این هنرمند ارزشمند اصفهانی با رویکرد سبک زندگی از نگاه اسلام و انقلاب اسلامی منتشر می گردد.

***

میلاد هارونی: خدا را شاکرم که چند سال است موسیقی ارزشی در فضای هنری جامعه مطرح شده و مورد استقبال قرار گرفته است، امیدوارم که این عاشقانه ارزشی مورد استقبال قرار بگیرد.

موسیقی عاشقانه در حال حاضر موسیقی است که حرف از جدایی و استرس و اضطراب و رفتن و خیانت دارد ولی هیچ گاه گفته نشده وقتی دو نفر کنار هم زندگی کنند و آن دو نفر زن و شوهر باشند و هدفشان رنگ و بویی خدایی بدهد هیچ گاه موارد بالا در آن راه ندارد.

این نوع موسیقی که در کشور به نام عاشقانه رایج است شاید عمدا یا ناخودآگاه به موازات سریال های چندصد قسمتی شبکه های ماهواره ای حرکت می کند که حرفی از آرامش در آن ها نیست .

ندای اصفهان: آیا با خواننده های ارزشی دیگر همچون حامد زمانی که به عنوان اولین خواننده ارزشی کشور از وی یاد می شود کار می کنید؟

میلاد هارونی: خیر بنده این کار را به صورت مستقل شروع نمودم لکن امید دارم افرادی را در این مسیر همراه کنم که فدایی انقلاب و رهبری باشند.

ندای اصفهان: برای نشر و ترویج فرهنگ اسلامی در قالب هنر چه استراتژی را توصیه می کنید.

میلاد هارونی: ببینید امروز جوانان به فیلم های اکشنی همچون سریال های رومی بسیار علاقه مند هستند فلذا دیدیم زمانی که فیلم مختارنامه ساخته شد با توجه به اینکه به سبک همان فیلم ها نزدیک بود مورد استقبال گسترده ای قرار گرفت در نتیجه بهترین راه نشر فرهنگ اسلامی استفاده از بسترهای جذاب و جوان پسند می باشد.

ندای اصفهان: تا کنون چه کارهایی را تولید کرده اید؟

میلاد هارونی: شهدای غواص، اشک آئینه، عصر انتظار، عشق بی مرز،حرف دل یک ملت و کاخ سیاه.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها