چاپ این خبر
کد خبر : 52376
۴:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۵

حضور نوه ۲ ساله جان کری در سازمان ملل!؟ /تصاویر

ساختمان سازمان ملل متحد در نیویورک روز جمعه ۲۲ آوریل در حالی که ۱۷۵ کشور عضو در حال امضای توافق پاریس در باره وضعیت آب و هوا و حفظ محیط زیست بودند، شاهد رفتاری غیر معمول بود.

رفتار شگفت انگیزی که اعضای سازمان ملل شاهد آن بودند توسط جان کری وزیر خارجه آمریکا انجام گرفت. کری به همراه نوه ۲ ساله‌اش در ساختمان سازمان ملل برای امضای سند توافق پاریس حضور یافت. او ایزابل دابز هیگنسون نوه کوچکش که سنش کمتر از دوسال است، هنگام امضای سند زیر بقل گرفته بود کاری که باعث جلب توجه اغلب رهبران و روسای جمهوری سراسر جهان حاضر در سازمان شد.
ایزابل کوچک دختر الکسندرا کری دختر جان کری است او هنگام امضای سند توافق پاریس بر بازوی پدربزرگش نشسته بود و کری پس از امضای قرار داد پیشانی نوه‌اش را بوسید.

پرسشی که در اینجا خود را مطرح می کند، چرا جان کری نوه کوچک خود را در چنین جلسه‌ای به همراه خود آورد؟. برخی ها معتقدند که وزیر امور خارجه آمریکا با این رفتار می خواست پیامی غیر مستقیم به جهانیان بدهد که مضمون آن تاکید بر حفاظت از محیط زیست، اهمیت دادن به وضعیت آب و هوایی و حمایت از طبیعت است او با این رفتار می خواست بگوید که طبیعت و محیط زیست امانتی است که باید برای نسل های آینده و فرزندان ما از آن حفاظت کنیم و بوسه پیشانی نوه ۲ ساله‌اش آنهم پس از امضای توافق بیانگر این واقعیت و این دیدگاه است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها