چاپ این خبر
کد خبر : 55836
۱۱:۰۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۸

گوشی هایی که در ۳۰ دقیقه شارژ می شوند

اگر شما هم از زود تمام شدن شارژ دستگاه خود می نالید پیشنهاد می کنیم حتما سری به برترین گوشی های سال ۲۰۱۶ مجهز به فناوری شارژ سریع سر بزنید.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، یکی از جنبه های مهمی که در خرید یک اسمارت فون مورد توجه قرار می گیرد مدت زمانی  است که باتری گوشی از ۰ تا ۱۰۰ درصد شارژ  می شود.

گوشی هایی که در 30 دقیقه شارژ می شوند
می خواهیم در این گزارش به شما بگوییم اگر ۳۰ دقیقه وقت داشتید و شارزتان هم تمام شده باشد کدام گوشی ها برای زود شارژ شدن می تواند کمکتان کند.
 ۱-LG G5 / LG V10
در پاییز گوشی LG V10 رونمایی شد و در بین گوشی های هوشمند دارای سریع ترین شارژ مجدد است ، از نظر طول عمر باتری شاید عملکرد خوبی نداشته باشد اما به راحتی می تواند نیاز کاربر را در یک روز تامین کند.ولی توجه داشته باشید که همین باتری با اتصال به برق در مدت زمان کوتاهی پر می شود و در همین زمان اندک می تواند متناسب با نیاز شما شارژ مجدد شود.
گوشی هایی که در 30 دقیقه شارژ می شوند
اسمارتفون ال جی G5 با یک اختلاف کوچک هم دارای باتری با سریع ترین شارژ مجدد است ، به علاوه اینکه این اسمارتفون دارای باتری با قابلیت جابجایی است که از شارژ سریع هم پشتیبانی می کند.
باتری ۲۸۰۰ میلی آمپری این گوشی هوشمند در مدت زمان ۱ ساعت و ۱۶ دقیقه از صفر تا ۱۰۰ درصد شارژ مجدد می شود و تنها با چند دقیقه اتصال به برق می توان برای چند ساعت از شارژ مورد نیاز بهرمند شد. که این قابلیت در بسیار از مواقع شما را از خاموش شدن گوشی نجات خواهد داد.
زمان شارژ (۰٪ تا ۱۰۰٪): ۱ ساعت و ۵ دقیقه | ۱ ساعت ۱۶ دقیقه
شارژر دیواری: ۹ V – ۱.۸ A یا ۵ ولت – ۱.۸
ظرفیت باتری: ۳۰۰۰ میلی آمپر  | ۲۸۰۰ میلی آمپر
عمر باتری: ۵ ساعت و ۵۱ دقیقه | ۵ ساعت ۵۱ دقیقه
۲-Samsung S6 / S7 / Note 5
گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی S6، نوت ۵ و گلکسی S7 بعد از گوشی های ال جی در مقام دوم سریع ترین شارژ مجدد در گوشی های هوشمند قرار می گیرند. باتری هر سه اسمارتفون سامسونگ در مدت زمانی کمتر از یک ساعت و نیم شارژ مجدد می شوند و در بین طول عمر باتری این گوشی ها و شارژ مجدد آن ها تعادل برقرار است.
گوشی هایی که در 30 دقیقه شارژ می شوند
زمان شارژ (۰٪ تا ۱۰۰٪): ۱ ساعت و ۱۸ دقیقه / ۱ ساعت و ۲۱ دقیقه / ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه
ظرفیت باتری: ۲۵۵۰ میلی آمپر  | ۳۰۰۰ میلی آمپر | ۳۰۰۰ میلی آمپر
عمر باتری: ۷ ساعت و ۱۴ دقیقه | ۹ ساعت ۱۱ دقیقه | ۶ ساعت ۳۷ دقیقه
۳-Google Nexus 6P
گوشی هایی که در 30 دقیقه شارژ می شوند
هانطور که می دانید گوشی هوشمند گوگل نکسوس ۶P با اندروید خالص همراه است و این اسمارتفون از جدیدترین به روزرسانی های اندروید برخوردار است.
از نظر طول باتری این گوشی هوشمند باید بگوییم که نکسوس ۶P در این زمینه عمر متوسطی دارد اما شارژ مجدد باتری این دستگاه خیلی سریع انجام می شود. این اسمارتفون به طور پیش فرض از دارای شارژر USB نوع C است که می تواند باتری گوشی را درمدت زمانی کمتر از یک ساعت و نیم پر کند.
زمان شارژ (۰٪ تا ۱۰۰٪): ۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
ظرفیت باتری: ۳۴۵۰ میلی آمپر
عمر باتری: ۶ ساعت ۲۴ دقیقه
۴-Samsung S7 Edge
گوشی هایی که در 30 دقیقه شارژ می شوند
 گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی S7 Edge  دارای باتری ۳۶۰۰ میلی آمپری است. این باتری دارای طول عمر بالایی است و عملکرد خیلی خوبی دارد. این اسمارتفون هم از شارژ سریع پشتیبانی می کند و شارژ دیواری مجدد آن یک ساعت و ۳۹ دقیقه طول می کشد که چنین زمانی برای شارژ مجدد یک باتری ۳۶۰۰ میلی آمپری واقعا تحصین برانگیز و خیلی سریع است است.
زمان شارژ (۰٪ تا ۱۰۰٪): ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
شارژر دیواری: ۹ V – ۱.۸ A یا ۵ ولت – ۱.۸
ظرفیت باتری: ۳۶۰۰ میلی آمپر
عمر باتری: ۷ ساعت و ۱۸ دقیقه
۵-Google Nexus 5X / HTC 10
دو گوشی هوشمند اچ تی سی ۱۰ و نکسوس ۵X دارای رکورد یکسان هستند. هر دو آن ها در مدت زمان یک ساعت و ۴۰ دقیقه شارژ مجدد می شوند که نتیجه خیلی خوبی است. البته این رکورد برای گوشی هوشمند اچ تی سی ۱۰ با داشتن باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری به نسبت باتری ۲۷۰۰ میلی آمپری گوشی نکسوس ۵X خیلی بهتر است.هر دو باتری تعادل خوبی بین طول عمر باتری و شارژ مجدد آن دارند.
گوشی هایی که در 30 دقیقه شارژ می شوند
زمان شارژ (۰٪ تا ۱۰۰٪): ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
ظرفیت باتری: ۳۰۰۰ میلی آمپر | ۲۷۰۰ میلی آمپر
عمر باتری: ۷ ساعت و ۱۰ دقیقه | ۶ ساعت ۲۵ دقیقه
۶-LG G4
اما در ادامه سریع ترین شارژ مجدد باتری گشی های هوشمند به اسماتفون ال جی G4 می رسیم. گوشی هوشمند LG G4 دارای باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری است که از فناوری شارژ سریع هم پشتیبانی می کند. اما با استفاده از شارژر معمولی مدت زمان شارژ مجدد این دستگاه به ۲ ساعت و ۷ دقیقه می رشد که مدت زمان زیادی است. البته که این مدت زمان برای شارژ مجدد باتری اصلا بد نیست اما متاسفانه طول عمر باتری این گوشی هوشمند خیلی کم و نا امید کننده است.
گوشی هایی که در 30 دقیقه شارژ می شوند
زمان شارژ (۰٪ تا ۱۰۰٪): ۲ ساعت و ۷ دقیقه
شارژر دیواری: ۵V – ۱.۸A
ظرفیت باتری: ۳۰۰۰ میلی آمپر
عمر باتری: ۶ ساعت ۶ دقیقه
۷-iPhone 6S / 6S Plus
 در بخش گوشی های هوشمند با قابلیت سریع ترین شارژ مجدد رتبه آخر به دو اسارتفون آیفون ۶ و ۶ اس پلاس می رسد. این دو گوشی هوشمند به طرز نا امید کننده ایی سرعت کمی در شارژ مجدد دارند. شارژ مجدد باتری ۱۷۱۵ میلی آمپری گوشی هوشمند iPhone 6s حدود دو ساعت و نیم طول می کشد این درحالی است که باتری ۶s Plus هم دو ساعت و ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارد تا شارژ مجدد شود و برخلاف طول عمر بالای این باتری ها متاسفانه راهی برای شارژ سریع آن ها وجود ندارد.
گوشی هایی که در 30 دقیقه شارژ می شوند
مشخصات (۶S | 6S پلاس)
زمان شارژ (۰٪ تا ۱۰۰٪): ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه | ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه
شارژر دیواری: ۵V – ۱A
ظرفیت باتری: ۱۷۱۵ میلی آمپر | ۲۷۵۰ میلی آمپر
عمر باتری: ۸ ساعت و ۱۵ دقیقه | ۹ ساعت ۱۱ دقیقه

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها