چاپ این خبر
کد خبر : 5697
۵:۰۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۱۲

کاروان های پیاده‌ روی و سردرگمی شبهه افکنان ظهور

صهیونیسم با فراهم کردن انواع زیرساخت های مجازی و اجتماعی مانند فیس بوک، ویچت و… می خواهد انسان ها را به زندگی مجازی و بی هویت عادت دهد اما این کاروان های پیاده روی که نوعی شبکه اجتماعی حقیقی محسوب می شوند، با بی اعتبار کردن تلاش ها و هزینه های هزاران میلیارد دلاری غرب، خط بطلانی بر همه ی فرضیه های مادی گرایان کشیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خوانسارچشمه ساربه نقل ازخیبر آنلاین، موج کاروان های پیاده روی محبان اهل بیت(ع) بعد از کربلای حسینی(ع) به مشهدالرضا(ع) رسیده است.کاروان های زیارتی اهل بیت(ع) که به صورت پیاده عازم حرم های شریف می شوند، جنبش و جوش خاصی را میان مردم و علاقه مندان به ذریه ی پیغمبر اسلام(ص) به راه انداخته اند.

براساس این گزارش، اوج این حرکت عظیم و فرهنگ ساز، در اربعین سید و سالار شهیدان رقم خورد که حتی برخی خبرها از سفر ۲۵ میلیون انسان دلباخته و سرسپرده ی ذوات مقدسه حکایت دارند؛ خبری که البته بنیان های تفکرات مادیگری غرب و دنباله های نفوذی آنان در میان جوامع اسلامی (وهابیت) را به لرزه انداخته است.

سانسور بزرگترین راهپیمایی تاریخ در رسانه های بین المللی که اکثرا بنگاه های خبرپراکنی وابسته به صهیونیستها هستند، به خودی خود نشان می دهد که از این حرکت عظیم مردمی، ترس و واهمه ای به جان مادی گران و طراحان دهکده جهانی افتاده است.

resized_223532_196

آنان که خبرهای سطحی مانند جشن پرتاب گوجه فرنگی و آب پاشی و بسیاری موارد بی ارزش تعداد چند ده نفره ی جماعتی در یک گوشه ی دنیا را با آب و تاب منتشر کرده و چنان فضاسازی می کنند تا این اتفاق بی هویت، تبدیل به یک الگو برای سایر جوامع شود و ملت ها را به سمت پوچی بکشانند، در برابر قیام میلیونی انسان هایی که سختی راه را به جان خریده و تهدیدهای تروریستی و… را نادیده گرفته و تنها به سمت هدف والای خود حرکت می کنند، سکوتی مرگبار اختیار کرده اند.

این روزها نیز چندین هزار زایر و سوگوار حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) با پای پیاده عزم سفر به مشهد مقدس کرده اند و با پذیرفتن سختی های مسیر و سرمای طاقت فرسا، برای احیای امر زیارت امام و مرادشان با پای پیاده قیام کرده اند.

نکته ی جالب در این پیاده روی ها، حضور ادیان مختلف و فرق متنوع اسلامی است به طوری که در کاروان اربعین کربلایی ها، حتی از مسیحیان و یهودیان نیز در جمع زایران حضور داشتند و در پیاده روی مشهدالرضا(ع) نیز افرادی با مذهب اهل تسنن در جمع کاروان های پیاده روی شرکت کرده اند.

اینجاست که باز هم عقل، در مصاف با عشق شکست می خورد و سیستم استکباری و استعماری غرب که می خواهد توجهات و تفکرات را به سمت پوچی و هیچی بکشاند، دستش را به نشانه ی تسلیم روی سر می گذارد.

صهیونیسم با فراهم کردن انواع زیرساخت های مجازی و اجتماعی مانند فیس بوک، ویچت و… می خواهد انسان ها را به زندگی مجازی و بی هویت عادت دهد اما این کاروان های پیاده روی که نوعی شبکه اجتماعی حقیقی محسوب می شوند، با بی اعتبار کردن تلاش ها و هزینه های هزاران میلیارد دلاری غرب، خط بطلانی بر همه ی فرضیه های مادی گرایان کشیده است.

شبهه افکنان در مسیر ظهور که بعضا زمزمه هایی سر می دهند و شبهه افکنی می کنند که مگر ممکن است امام زمان(عج) بیاید و انسان های کره زمین با زبان، نژاد، دین و فرهنگ های مختلف حول محور او حلقه بزنند، این روزها کنج عزلت اختیار کرده اند و دم فروبسته اند، چون می نگرند که چگونه، در غیاب حجت خدا، همه ی رنگ های عالم در کوتاهترین زمان ممکن یکرنگ خواهند شد.

و اینچنین است که موج فراجغرافیایی بیداری اسلامی، همه ی فرهنگ ها را نوردیده و می رود تا عموم نگاه ها را به یک سمت متمرکز کند؛ می رود تا دهکده ی جهانی ساخته شده به دست متفکران غرب، در اختیار تفکر ارزشگرا و حقیقت بین قرار گیرد و عوالم، به سمت نقطه ی رهایی و یکرنگی و یکی شدن نهایی، نزدیک شوند؛ آیا سحر نزدیک نیست؟!

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها