چاپ این خبر
کد خبر : 59773
۱:۰۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان؛

امتیازگیری اقتصادی از کشور در سایه قراردادهای نفتی و بانکی /علما و بزرگان با صراحت اعتراض کنند

حجت الاسلام شاه حسینی گفت: اگر این قراردادها نیز مانند برجام ۲۰ دقیقه ای در مجلس به تصویب برسند ضرر بزرگی به کشور وارد خواهد شد و ما از این مسئله گلایه داریم که چرا رئیس مجلس، بزرگان و علما در این باره موضعی نمی گیرند و اعتراض و صحبتی نمی کنند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به موضوع قراردادهای نفتی و بانکی دولت اظهار کرد: برخی برای آن که اذهان عمومی را از قراردادهای مهم و کلان اقتصادی که با دنیا در حال امضاء است غافل کنند موضوعاتی مانند ماجرای شهرداری تهران را مطرح می کنند.

حجت الاسلام غلامرضا شاه حسینی با بیان این که هنوز هم شاهد برداشته نشدن تحریم ها هستیم گفت: از سوی دیگر قراردادهایی نیز به امضاء می رسد که امتیازات اقتصادی از کشور می گیرد و حتی قرارگاه خاتم الانبیاء را به عنوان قرارگاه مهم اقتصادی کشور که پروژه های بزرگی را پیش برده است مورد تحریم داخلی قرار می دهد.

وی افزود: چرا دولت جمهوری اسلامی باید به این نقطه برسد که چنین قراردادهایی را امضاء کند.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان هم چنین با اشاره به موضوع مطرح شده از سوی برخی افراد در مورد کنار گذاشتن قدرت نظامی در کشور گفت: اگر این مباحث را در کنار مسئله تحریم قرار دهیم متوجه می شویم که آنها سخت در اشتباه هستند.

وی اضافه کرد: اگر این قراردادها نیز مانند برجام ۲۰ دقیقه ای در مجلس به تصویب برسند ضرر بزرگی به کشور وارد خواهد شد و ما از این مسئله گلایه داریم که چرا رئیس مجلس، بزرگان و علما در این باره موضعی نمی گیرند و اعتراض و صحبتی نمی کنند.

حجت الاسلام شاه حسینی با تاکید بر لزوم موضع گیری صریح علما و بزرگان در خصوص این قراردادها تصریحکرد: این مسئله غفلت ما را مشخص می کند و این همان بازی خوردن از آمریکا و اسرائیل است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها