چاپ این خبر
کد خبر : 62941
۸:۳۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
وزیر نیرو دولت یازدهم؛

تکمیل پروژه فاضلاب و مجتمع آبرسانی گلسارخوانسار با جدیت و سرعت انجام شود

چیت چیان گفت: شرکت آب و فاضلاب استان با جدیت و سرعت پروژه فاضلاب خوانسار را به نتیجه برساند و در کنار این پروژه شرکت آبفا روستایی استان نیز نسبت به تسریع در تکمیل پروژه بزرگ مجتمع آبرسانی گلسار اهتمام داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، وزیر نیرو در مراسم افتتاح طرح آبرسانی و فاز اضطراری تصفیه خانه آب خوانسار که شامگاه پنجشنبه برگزار شد با اشاره به هزینه و شرایط به بهره برداری رسیدن این پروژه اظهار کرد: در این پروژه عظیم از چهار دره آب جمع آوری شده است و با تجمیع آب از تونلی به طول ۵۶ کیلومتر انتقال می یابد.

حمید چیت چیان با بیان این که این آب به خوانسار و ۹ شهر و ۲۵۰ روستا انتقال می یابد گفت: در حدود ۹۰۰ میلیارد تومان به قیمت زمان اجرای طرح برای پروژه ای که در مناطق صعب العبور و شرایط جوی نامساعد و سرد انجام شد هزینه شده است.

وزیر نیرو هم چنین با تاکید بر رفع مسئله پروژه فاضلاب خوانسار تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان با جدیت و سرعت پروژه فاضلاب خوانسار را به نتیجه برساند و در کنار این پروژه شرکت آبفا روستایی استان نیز نسبت به تسریع در تکمیل پروژه بزرگ مجتمع آبرسانی گلسار اهتمام داشته باشد.

وی اضافه کرد: مطلع شدیم خیرین خوانساری نیز برای کمک به رفع مشکلات تامین آب شهرستان قدم هایی را برداشته اند که ضمن تقدیر از این عمل امیدواریم این اقدام خیرین خوانساری راهگشای حرکت سایر خیران برای کمک به رفع مشکلات تامین آب مناطق دیگر باشد.

خرداد ۹۶ پروژه فاضلاب و تصفیه خانه را به بهره برداری می رسانیم

در بخش دیگری از این مراسم مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به تامین آب شرب شهر و روستاهای خوانسار با افتتاح پروژه آبرسانی فاز اضطراری اظهار کرد: درباره پروژه فاضلاب خوانسار نیز این قول را به مردم خوانسار می دهیم تا خرداد سال ۹۶ پروژه فاضلاب و تصفیه خانه را به بهره برداری برسانیم.

هاشم امینی با بیان این که در این خصوص همکاری مناسبی از سوی شورای اسلامی شهر و امام جمعه خوانسار وجود داشته است گفت: تبصره سومی برای این موضوع به تصویب رسیده است و رقم مناسبی برای تکمیل پروژه فاضلاب تعیین شده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها