چاپ این خبر
کد خبر : 63411
۸:۰۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
چرایی برگزاری جلسه ورزشی با حضور یک طیف خاص سیاسی؛

چرا برگزاری چنین جلساتی به متولی ورزش استان سپرده نمی شود؟!

عده ای که به دلیل جریاناتی خاص با مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان زاویه داشته اند این جلسه را برگزار کردند که با چسباندن خود به جناح اصلاحات، فرد مورد نظر خود را برای جانشینی مدیرکل معرفی و مطرح کنند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از میدان نیوز، جلسه ای با عنوان نخستین نشست مشترک ورزشکاران و نمایندگان مجلس و شورای شهر با حواشی بسیاری در سرای عطار برگزار شد.

پارسی منش: چرا برگزاری چنین جلساتی به متولی ورزش استان سپرده نمی شود؟!

 رییس هیئت ورزش های رزمی در گفت و گو با خبرنگار میدان نیوز راجع به این نشست و حواشی ایجاد شده، گفت: عده ای که به دلیل جریاناتی خاص با مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان زاویه داشته اند این جلسه را برگزار کردند که با چسباندن خود به جناح اصلاحات، فرد مورد نظر خود را برای جانشینی مدیرکل معرفی و مطرح کنند.

 حمیدرضا پارسی منش افزود: اگر بنا بود که نشستی با حضور نمایندگان ورزش داشته باشیم بهتر بود که جامعه هدف این نشست مشخص می شد که افراد دغدغه های خاص خودشان را بیان کنند نه اینکه هر کسی به جای بیان کردن مشکلات ورزش استان، دغدغه های ذهن خودش را مطرح کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خیلی افراد از بزرگان ورزش استان در این برنامه حضور داشتند و تعداد زیادی هم حضور نداشتند، گفت: چرا باید یک فرد این کار را رهبری کند. مگر اداره کل ورزش و جوانان استان متولی ورزش استان نیست، پس چه دلیلی دارد که یک جلسه به این مهمی با محوریت یک فرد و آن هم با دعوت در فضای مجازی برگزار شود.

وی تاکید کرد: اگر کسی خیّر هست و فضایی برای برگزاری این جلسات دارد، چرا آنرا در اختیار متولی ورزش استان قرار نمی دهد و این درست نیست که به خاطر فضاهای انتخاباتی چنین جلسه ای را برگزار کنند.

پارسی منش در ادامه افزود: احساس من این است که کسانی که در این جلسه حضور داشتند از جمله نماینگان  اصفهان در مجلس شورای اسلامی متاسفانه نسبت به پشت پرده این برنامه آگاه نبوده اند و در واقع این جلسه برای معرفی کردن یک جایگزین برای اداره کل ورزش و جوانان استان بود که به نظر من کار درستی نبوده و از حسن نیت برخی از ورزشکاران و مدعووین حاضر سواستفاده شده بود.

متاسفانه این جلسه مبتنی بر فرد بود و جلسه ای نبود که در آن دنبال بررسی مشکلات ورزش شهر باشند.

اسدی: دلیل برگزاری جلسه ورزشی با حضور یک طیف خاص سیاسی چیست؟!

 رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان در گفت و گو پیرامون این نشست و حواشی آن، خاطر نشان کرد: متاسفانه برنامه دیشب، جلسه خوبی نبود و نحوه دعوت شدن افراد به این برنامه بوسیله پیامک در فضای مجازی کار درستی نبود.

مهدی اسدی با اشاره به اینکه یک طیف خاص سیاسی، اکثریت شرکت کنندگان در این جلسه را تشکیل می دادند، گفت: چه دلیلی دارد که از بیش از ۵۰ هیئت استان فقط تعداد خاصی در این جلسه حضور داشته باشند و به عنوان نماینده ورزشکاران معرفی شوند.

رییس سابق سازمان بسیج ورزشکاران در ادامه افزود: متاسفانه به نظر می رسید که این جلسه به جای بررسی مشکلات استان به معرفی کردن یک سری از افراد خاص مربوط است که احتمالا در آینده تصمیم دارند وارد فضای مدیریتی استان شوند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها