چاپ این خبر
کد خبر : 6359
۱۲:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۳

اسکان متقاضیان مسکن مهر به شرط همت تعاونی های مسکن مهر

باتوجه به اینکه قرارداد اتمام فاضلاب و محوطه سازی پروژه با پیمانکار منعقد شده و پس از بهبود نسبی هوا این کار انجام می شود انتظار می رود بتوانیم روند اسکان تعدادی از متقاضیان را در واحدهای خود تا قبل از پایان سال جاری شاهد باشیم.

به گزارش واحد رصد فضای مجازی پایگاه اطلاع رسانی شهرستان خوانسار(چشمه سار)، جلسه شورای مسکن مهر شهرستان با حضور مدیران عامل، تعاونی های مسکن مهر، مدیران مرتبط ادارات و اتحادیه مسکن مهر در دفتر فرماندار جهت بررسی روند پیشرفت پروژه و ارائه موانع و مشکلات و طرح و برنامه ریزی جهت رفع موارد تشکیل شد.

در این جلسه مدیر عامل اتحادیه مسکن مهر گزارشی ازآخرین اقدامات انجام شده در خصوص روند کار پروژه ارائه داد و گفت: با توجه به اینکه بخش زیادی ازواحدهای پروژه در مراحل آخرکار می باشد تلاش داریم تا قبل از پایان سال جاری تعدادی از متقاضیان در این پروژه ساکن شوند که لازم است ادارات مرتبط همکاری بیشتری برای رسیدن به این هدف داشته باشند .

حبیب الهی موارد لازم برای همکاری اداره های گاز، آب و برق جهت نصب انشعابات واحدها، همکاری اداره راه و شهرسازی جهت تایید محل حفر چاه و ساخت سپتینگ، همکاری بانک مسکن برای آزادسازی وام های باقیمانده و آماده سازی دفترچه اقساط بانکی، همکاری بنیاد مسکن برای انجام کارهای اداری جهت تحویل واحدها دانست و افزود: هم اکنون تعدادی از واحدها تحویل متقاضیان شده است و باتوجه به اینکه قرارداد اتمام فاضلاب و محوطه سازی پروژه با پیمانکار منعقد شده و پس از بهبود نسبی هوا این کار انجام می شود انتظار می رود بتوانیم روند اسکان تعدادی از متقاضیان را در واحدهای خود تا قبل از پایان سال جاری شاهد باشیم.

پوراحمدی فرماندار در این جلسه دستورات لازم در خصوص همکاری کامل ادارات با اتحادیه مسکن مهر و تعاونی های مسکن مهر را صادر کرد و گفت: بی شک اسکان تدریجی متقاضیان در این پروژه کمک زیادی به تسهیل و تکمیل آورده های سایر اعضاء خواهد نمود.

وی افزود:  اگر تعاونی های مسکن مهر که از دل خود متقاضیان هستند بخواهند و همت کنند، این کار بزرگ و مهم شهرستان به زودی به سرانجام خواهد رسید.

منبع: سایت اطلاع رسانی فرمانداری خوانسار

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها