چاپ این خبر
کد خبر : 63726
۹:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۸/۲۸

امام خمینی و امام خامنه ای روی سر ما جا دارند

ابوعلی می گوید: به ما از طرف بعثی ها و طرفدارای بعث ظلم شدیدی شد و کینه زیادی نسبت به ایرانی ها دارند و از ایجاد ارتباط گرم و صمیمی بین مردم ایران و عراق ناراحت هستند و هیچ کس خانواده های ما و ایرانی ها را جز همین جماعت بعثی شهید نکرد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، ابوعلی از اهالی شهر کربلای معلی است. او در گفتگو اختصاصی به خبرنگار ما می گوید: دو تن از برادرانش توسط رژیم بعثصدام به شهادت رسیده اند.
وی خاطر نشان کرد: ما افتخار می کنیم که خادم زوار امام حسین هستیم  و نسبت به بقیه کشورهای مختلف با برادران ایرانی راحت هستیم چرا که تنها ایران و مردم ایران تنها کسانی بودند که با نفوذ داعش به کشورمون در کنار ما ایستادند و دوشادوش ما در مقابل تروریست ها جنگیدند و شهید شدند.

این شهروند عراقی ادامه داد: ایرانی ها  غذا، آب و سلاح در اختیار ما گذاشتند و آرزو دارم که یک کشور متحد بشویم به نام «جمهوری اسلامی عراق و ایران)!
وی اظهار کرد:خدا را شکر سید علی خامنه ای از همه کشورهای مظلوم همچون عراق،سوریه و یمن و از تمام شیعیان حمایت کرد و از خدا می خواهم که عمرش را زیاد کند و برای ما حفظش فرماید.
وی گفت: امام خمینی و امام خامنه ای روی سر ما جا دارند.
این شهروند اهل کربلا افزود: به ما از طرف بعثی ها و طرفدارای بعث ظلم شدیدی شد و کینه زیادی نسبت به ایرانی ها دارند و از ایجاد ارتباط گرم و صمیمی بین مردم ایران و عراق ناراحت هستند و هیچ کس خانواده های ما و ایرانی ها را جز همین جماعت بعثی شهید نکرد.

وی اظهار کرد: از خدا می خواهم که انتقام خون شهدای ما و ایران را از آنان بگیرد و نابودشان کند  و بزودی ان شاء الله از دست داعش هم خلاص خواهیم شد و از کشورمان آنان را بیرون خواهیم کرد.photo_2016-11-16_10

وی تاکید می کند: داعش هم چهره دیگه بعثی ها هستند و هیج فرقی با آنان ندارند و باید اشاره کنم ما و ملت ایران قربانی بعثی ها و داعشیا بودیم و هستیم.
وی با بیان اینکه از خدا میخواهم که خادم زوار امام حسین  باشیم و اینها باعث افتخار ما هستند و بر روی چشم ما جا دارند اضافه کرد:خدا راشکر هر سال به زوار ایرانی افزوده می شود و ما هر سال به تعداد موکب های خود برای خدمت به این زوار اضافه می کنیم.
وی از زوار ایرانی هم می خواهد که سلام ما را به امام رضا(ع) و حضرت معصومه و تمام فرزندان این ائمه(امام زاده ها) برسانند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها