چاپ این خبر
کد خبر : 63986
۱:۰۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۴

اتمام جلد دوم «نامیرا» از دغدغه‌های من است

صادق کرمیار در پاسخ به این سوال که در حال نوشتن چه کتابی است گفت: یک مجموعه رمان در دست نگارش دارم که برای بیان جزئیاتش فعلا عجله ای ندارم.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از ایمنا، صادق کرمیار ،خالق اثر « نامیرا» و یکی از نویسندگان موفق در حوزه نشر کتاب است.

وی به احوالات این روزهای خود اشاره کرد و افزود: با یاری خدا در تلاش هستم تا آثار جدیدم را روانه بازار کنم و در کنار آن فرصت مطالعه را هم از دست نمی دهم.

صادق کرمیار در پاسخ به این سوال که در حال نوشتن چه کتابی است گفت: یک مجموعه رمان در دست نگارش دارم که برای بیان جزئیاتش فعلا عجله ای ندارم.

نویسنده کتاب «درد» افزود: این رمان به موضوعات مختلف اجتماعی که طی سال های گذشته رخ داده،‌ می‌پردازد.

کرمیار با اشاره به اینکه اتمام جلد دوم رمان «نامیرا» از دیگر دغدغه‌های این روزهای اوست، افزود: هنوز کار خاصی برای اتمام آن انجام نداده‌ام؛ فعلاً این روزها بیشتر سعی دارم هر کتابی را که به دستم می‌رسد، مطالعه کنم. خواندن و آشپزی کردن، کار این روزهای من است.

صادق کرمیار از نویسندگان توانای ایران است که آثارش از جمله «نامیرا»، «دشت‌های سوزان»، «غنیمت»، «خداحافظ دو کوهه» و «فریاد در خاکستر» در حوزه رمان و داستان به شمار می‌آید و مخاطبان بسیاری را هم به خودش اختصاص داده است. او در زمینه فیلم‌نامه‌نویسی نیز فعالیت‌های چشمگیری داشته است که از جمله کارهای او در این حیطه می‌توان به فیلمنامه سریال داستانی «دریا در غربت» و «گارد ساحلی» اشاره کرد.

شایان ذکر است وی دو فیلمنامه به نام های «روجا» و «مردان نخیله» را هم این روزها برای ارزیابی و ساخت به شبکه های یک و دو سیما عرضه کرده است.

گفته می شود رمان «نامیرا» صادق کرمیار از دل فیلم نامه جدیدش به نام «مردان نخیله» بیرون آمده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها