چاپ این خبر
کد خبر : 64769
۹:۰۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۸

دختر یک فرمانده شهید فیلم‌ساز شد/عکس

دختر شهید بابایی خاطرات همرزمان پدر را به تصویر می‌کشد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجموعه مستند «دیدار در آشیانه» بزودی در شبکه امید پخش می‌شود.

سلمی بابایی کارگردان و تهیه‌کننده این مجموعه در گفتگو با روابط عمومی مرکز اوج کودک و نوجوان گفت: دیدار در آشیانه یک مجموعه مستند ترکیبی است که با محوریت نوجوان و خاطرات خلبانان دوران دفاع مقدس ساخته می‌شود.

وی افزود: در قسمتهای مختلف این مجموعه گروهی از نوجوانان در آشیانه هواپیماهای شکاری و بمب افکن و در کنار خلبانانی که در سالهای دفاع مقدس هدایت آن ها را برعهده داشته اند؛ قرار می گیرند و سوالات خود را از ایشان می پرسند و از همین روست که رنگ و بوی پاسخ ها نیز کاملا متناسب با ذهن نوجوان است.

 دختر یک فرمانده شهید فیلم‌ساز شد +عکس
کارگردان «دیدار در آشیانه» تاکید کرد: فضای ایجاد شده بین خلبانان دفاع مقدس و نوجوانان امروز در میان مجموعه های تلویزیونی بی سابقه است و به گونه ایست که پیش بینی می‌کنیم ارتباط‌گیری رده سنی نوجوان با این برنامه بسیار موفقیت آمیز باشد.

وی گفت: ضبط ۲۶ قسمت «دیدار در آشیانه» به پایان رسیده است و هم اکنون در مرحله تدوین و صداگذاری است.

 دختر یک فرمانده شهید فیلم‌ساز شد +عکس
بابایی تاکید کرد: مجموعه تلویزیونی «دیدار در آشیانه» به سفارش مرکز اوج کودک و نوجوان و برای پخش در شبکه امید تهیه شده است و بزودی در کنداکتور پخش شبکه قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ مجموعه تلویزیونی «دیدار در آشیانه» به تهیه‌کنندگی سلمی بابایی و کارگردانی سلمی بابایی و ونداد دوشن در شهریور و مهر ماه ۱۳۹۵ تولید شده است.

سلمی بابایی تنها دختر شهید عباس بابایی است که از سال ۹۳ فعالیت خود را در صنعت سینما و عرصه کارگردانی آغاز کرده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها