چاپ این خبر
کد خبر : 66040
۲:۳۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
فرمانده سپاه خوانسار:

در فضای غبارآلود فتنه باید گوش به فرمان ناخدا بود

سرهنگ پاشایی گفت: رهبر انقلاب به سران فتنه فرصت دادند تا توبه کنند اما آنها بیانیه دادند و حمله بردند و مسجد لولاگر را آتش زدند، این افراد بحثشان انتخابات نبود، بحثشان اسلام و قرآن است و مردم با حضورشان نشان دادند که جدایی بین ولایت و امت وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، فرمانده سپاه ناحیه خوانسار در برنامه بسیج هنرمندان که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد خوانسار و با حضور سرهنگ الهی دوست رییس بسیج هنرمندان استان برگزار شد اظهار کرد: همه شما به عنوان هنرمندان شهرستان با اشعار خودتان و به وسیله هنر بحث فتنه را بیان کردید و کاری بسیار ارزشمند است که مقام معظم رهبری هم تاکید کردند که که با زبان هنر م یتوان این حماسه را با ظرافتی خاص بیان کنیم.

سرهنگ پاشایی گفت:: در فتنه ها چه باید کرد برای اینکه در فتنه گیر نکنیم باید حق را بشناسیم، افراد را با شاخص حق محک بزنیم. مشکل اینجاست که حق را بر اساس افراد می سنجیم در حالی که شاخص باید شناخت حق باشد.

وی افزود:: در سال ۸۸ دیدید همه کسانی که آمدند در میدان مبارزه علیه نظام، افرادی بودند فریب خورده که گول وعده های بیرون را خوردند و یکی از حماسه های مهم بود که قریب به ۴۰هزار رای و ۸۵درصد مشارکت مردم را در برداشت.

وی ادامه داد: آنها در کشور اوکراین انقلاب نارنجی راه انداختند می خواستند در ایران هم فتنه سبز پیاده کنند، اما بینش و بصیرت مردم و امداد های غیبی و خون امام حسین علیه السلام و حرکت ۹ دی چشم فتنه را خون کرد و در ۲۲ بهمن دفن فتنه صورت گرفت.

فرمانده سپاه خوانسار گفت: رهبر انقلاب به سران فتنه فرصت دادند تا توبه کنند اما آنها بیانیه دادند و حمله بردند و مسجد لولاگر را آتش زدند، این افراد بحثشان انتخابات نبود، بحثشان اسلام و قرآن است و مردم با حضورشان نشان دادند که جدایی بین ولایت و امت وجود ندارد.

وی اضافه کر: آنها هدفشان ایجاد فاصله بین امام و امت است چون می دانستند امام بدون امت اقتداری ندارد و امت بدون امام هم خطری ندارد و سوم اینکه امام با امت شکستی ندارد، اکنون فتنه ها در خارج و داخل است و نیاز است گاهی این افراد شناسایی شوند.

سرهنگ پاشایی افزود: در ۷۸ دیدیم فتنه ای که در دانشگاه به پا کردند و در ۸۸ هم دیدیم خیلی از خواص مردود شدند و لذا باید چهره واقعی آن ها روشن شود.

وی ادامه داد: این روزها خیلی از پرواز ها بخاطر الودگی هوا کنسل شد چون وضعیت جوی مناسب نبود. یک غباری جلوی دید خلبان را گرفته بود. یک خلبان وقتی فتنه ای است غباری است هوا ابری است باید با برج مراقبت تماس بگیرد و از انجا پیام بگیرد که چه کند.

ما نیز باید بدانیم چنانچه فتنه ای پیش آمد اگر قدرت تشخیص است که بصیرت داریم اما شبهه ای است و نتوانستیم تشخیص دهیم باید نگاه کنیم به برج مراقبت و گوش به فرمان ناخدای کشتی باشیم و طبق ان مسیر حرکت کنیم و این فتنه ها بوده و هست و خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در قران دیدیم در خود ثقیفه اولین فتنه بود که می خواستند ولایت به خلافت تبدیل شود و خدا نکند انسان چشم داشته باشد و بصیرت نداشته باشد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها