چاپ این خبر
کد خبر : 66670
۳:۲۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
کارگردان جوان خوانساری خبر داد؛

رونمایی از نماهنگ هم قسم در مراسم گرامیداشت روز حماسه و ایثار خوانسار

حبیبی گفت: این نماهنگ در حقیقت سخن نسل چهارم انقلاب است که برای تداوم راه شهدا هم قسم شده اند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، کارگردان نماهنگ هم قسم در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری از رونمایی این اثر در مراسم گرامیداشت روز حماسه و ایثار شهرستان خوانسار خبر داد.

محمدمهدی حبیبی با بیان این که موضوع اصلی این نماهنگ شهدای مدافع حرم است گفت: این نماهنگ چهار دقیقه ای در حقیقت سخن نسل چهارم انقلاب است که برای تداوم راه شهدا هم قسم شده اند.

وی با اشاره به عوامل تولید این نماهنگ گفت: خواننده این اثر نوجوان خوانساری و پدیده جشنواره موسیقی طبس محمد حسین رضایی، آهنگساز پیمان فروتن، مدیر صحنه حسین دشتی و مسئول جلوه های ویژه میدانی آن نیز مهران ذوالفقاری بوده است.

وی اضافه کرد: شاعر اثر قاسم صرافان، تهیه کننده سیدرشید میرحبیبی، محمدجواد حاجیان مدیر تولید بخش صدا و آهنگ و تصویربرداری آن نیز توسط عباس نادی و محمد حسین دهاقین و عباس مقیمی نیز دستیاران تصویربرداری بوده اند.

این هنرمند جوان خوانساری از بازیگران نماهنگ نیز یاد کرد و ادامه داد: روح اله میرحبیبی، علی عادل، سعید مومنی، محمدرضا شهریاری، مرصاد صادق پور تعدادی از بازیگران این اثر بوده اند.

حبیبی با تاکید بر بیان موضوع اصلی نماهنگ از نسل چهارم انقلاب تصریح کرد: به دلیل نوع امکانات و تجهیرات فنی، موضوع و محتوای اثر نسبت به تکنیک و فرم آن جذابیت، زیبایی و اثربخشی بیشتری دارد.

وی به اکران نماهنگ هم قسم در جشنواره فیلم عمار نیز اشاره کرد و افزود: نماهنگ هم قسم در پنج نوبت در سینما فلسطین به اکران درآمد و مورد استقبال و تشویق مردم قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: دو مصاحبه رادیویی و مصاحبه زنده تلویزیونی از شبکه امید و پخش از شبکه دو سیما بخشی از اجرا و اکران این اثر در رسانه ها بوده است.

کارگردان نماهنگ هم قسم تاکید کرد: از همه مردم شهرستان برای دیدن این اثر در روز حماسه و ایثار شهرستان خوانسار دعوت می کنیم و همه دلگرمی ما نیز مردم و حضور آنها است.

مراسم گرامیداشت روز حماسه و ایثار شهرستان خوانسار در روز پنج شنبه ۲۳ دی ماه همراه با نماز مغرب و عشاء در هیئت حسینی ارسور خوانسار برگزار می شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها