چاپ این خبر
کد خبر : 68020
۱۱:۲۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
لحظاتی پیش همزمان با سراسر کشور

طنین «زنگ انقلاب» در مدارس اصفهان/ «زنگ سی و هشتم» با حضور نسل های سوم و چهارم انقلاب

زنگ انقلاب اسلامی همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) در سال ۵۷ به ایران، در مدارس استان اصفهان طنین‌انداز شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر، زنگ انقلاب به‌صورت نمادین با حضور استاندار‌ و جمعی از مدیران در اصفهان نواخته شد.

با به صدا درآمدن زنگ انقلاب، ۸۶۰ هزار دانش‌آموز اصفهانی با پاسداشت ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی‌، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان دقایقی پیش در دبیرستان دخترانه مفضلی اصفهان با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: در این روزها که روزهای بهار انقلاب نام‌گذاری شده است یاد شهدای انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم.
محمدحسن قائدی‌ها بابیان اینکه امام استقلال و آزادی را برای کشور ایران به همراه آورد، گفت: امسال در سی و هشتمین سالگرد بهار انقلاب اسلامی نباید نقش مؤثر افراد در شکل‌گیری انقلاب اسلامی را از یاد ببریم.
وی با اشاره به اثربخشی خیران در ساخت‌وساز مدارس در سطح استان اصفهان، تأکید کرد: نسل سوم و چهارم انقلاب با اهداف پیروزی انقلاب اسلامی و راهی که باید در تداوم انقلاب طی بکنیم آشنا شویم
قائدی‌ها بابیان اینکه آموزش‌وپرورش اصفهان در دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از ۶۰۰ برنامه را در دستور کار قرار داده است، گفت: توسعه فرهنگ انقلاب و آشنایی دانش آموزان با این فرهنگ ازجمله هدف‌گذاری‌های این اداره کل است.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان دانش آموزان را آینده‌سازان کشور توصیف و اظهار کرد: باید پیوند محکمی بین شما و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایجاد شود.
قائدی‌ها با اظهار اینکه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی وظیفه امروز من و شما به‌عنوان شهروندان نظام جمهوری اسلامی است ، خاطرنشان کرد: شهر و استان اصفهان در دوران دفاع مقدس جز پیشتازان بوده‌اند تا ارزش‌های انقلاب اسلامی را در بالاترین سطح ایثارگری از خود نشان دادند.
وی بابیان اینکه امروز سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) به کشورمان است، گفت: هرسال همه ملت به‌ویژه فرهنگیان و دانش آموزان این روز را به جشن می‌نشینند و یاد آن ایام را گرامی می‌دارند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها