چاپ این خبر
کد خبر : 68125
۴:۲۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

نواخته شدن زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در خوانسار

در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در مراسمی با حضور فرماندار،امام جمعه و مسئولین ادارات و ارگان های شهرستان در دبیرستان دارالفنون زنگ انقلاب نواخته شد.

 به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از روابط عمومی فرمانداری خوانسار، در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در مراسمی با حضور فرماندار،امام جمعه و مسئولین ادارات و ارگان های شهرستان در دبیرستان دارالفنون زنگ انقلاب نواخته شد.

در این برنامه که مسئولین و دانش آموزان حضور داشتند، خواجه کریمی امام جمعه با گرامیداشت دهه فجر و یاد و خاطره امام راحل و شهدا انقلاب اظهار داشت : همه ما مدیون ایثارگری مردم و هدایت امام راحل هستیم و باید بدانیم که این انقلاب با مشقت فراوان به دست ما رسیده و باید تلاش کنیم که با خدمت و تلاش برای ایران آباد و آزاد در سایه ولایت و اسلام تلاش کنیم.

همچنین در حاشیه این مراسم شفعتی فرماندار ، با اشاره به برنامه های دهه فجر بیان کرد: در این دهه پروژه های مختلف عمرانی و اقتصادی در شهرستان افتتاح می شود و برنامه های مختلف فرهنگی هنری ورزشی نیز توسطه کمیته های دهه فجر در سطح شهرستان اجرا می شود که امیدآفرینی را به جامعه تزریق خواهد کرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها