چاپ این خبر
کد خبر : 68323
۱:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۷

استخدام شرکت مهندسی نیپک متعلق به شرکت ملی صنایع مس ایران

شرکت مهندسی، ساخت و فرآوری صنایع غیر آهنی (نیپک) در آذرماه سال ۱۳۷۳ با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران و مساعدت شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در قالب یک شرکت خصوصی در زمینه صنایع مس، همچنین صنایع شیمیایی، کانه های فلزی و غیر فلزی، پتروشیمی، نفت و گاز، ساخت و نصب ماشین آلات و تحقیقات صنعتی تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از پایگاه اینترنتی شرکت صنایع غیرآهنی، بیش از دو دهه فعالیت متمرکز بر خدمات مشاوره، طراحی و مهندسی، تامین، اجرا، نظارت و مدیریت پیمان پروژه‌های صنعتی، سابقه‌ی درخشانی از حضور نیپک در بخش‌های مختلف صنعت به‌جا گذاشته و تجربیاتی گران‌قدر را برای این شرکت به ارمغان آورده است. مهندسین ما به ارائه خدمات در سایه توسعه پایدار و بر تامین نیازهای مشتریان در چهارچوب حفظ ارزش های زیست محیطی اعتقاد داشته تا ضمن ارائه خدمات با بیشترین کارایی، کیفیت و سود آوری؛ کمترین تاثیرات بر محیط زیست، برجای گذاشته شود.
در طول این سال ها شرکت نیپک توانسته است با تکیه بر این تجربیات و نیروی انسانی متخصص و بهره مندی از تکنولوژی های روز و مدیریت مدرن، برای چالش برانگیزترین مسائل، از مطالعات امکان سنجی طرح ها تا ساخت کامل کارخانجات فرآوری مواد معدنی و صنعتی توانایی های خود را به منصه ظهور بگذارد.

منابع انسانی در شرکت مهندسی نیپک به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمانی برشمرده می شود و کشف، جذب، نگهداشت و توسعه این سرمایه همواره از

اصلی ترین دغدغه های مدیران مجموعه بوده است و با عنایت به رسالت سازمان و پروژه های در دست اجرا، این شرکت همواره از نخبگان و واجدین شرایط ممتاز دعوت می گردد، با پیوستن به ما مسیر رشد و تعالی را در محیط پویا و رقابتی خاتواده نیپک تجربه نمایید.
شایان توجه است که متقاضیان همکاری واجد شرایط ذیل مشمول اولویت استخدام می باشند:
۱٫ فارغ التحصیلان خارج از کشور دانشگاه های حائز رتبه “ممتاز” و “خوب” (به تشخیص اداره کل امور دانش آموختگان وزارت علوم).
۲٫ فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران، صنعتی اصفهان، شهید بهشتی، علم و صنعت ایران، تربیت مدرس، شیراز، تبریز و فردوسی مشهد.
۳٫ صاحبان تجارب شاخص در شرکتهای برتر خارجی و داخلی.
خواهشمند است پس از مشاهده جدول موقعیت های شغلی نسبت به ثبت درخواست همکاری در DSS جذب نیروی انسانی اقدام فرمائید:

جدول موقعیت های شغلی مورد نیاز
http://nipec.ir/?page_id=26296&preview=true

لینک ثبت نام
http://www.nipec.com/%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D9%85/

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها