چاپ این خبر
کد خبر : 69211
۱۲:۳۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
روز گذشته انجام شد؛

بازدید از فروشگاه های زنجیره ای رفاه و کوثر خوانسار

شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از جمله گرانفروشی، عدم نصب برچسب قیمت، عدم ارائه فاکتور خرید مراتب را به شماره تلفن ۱۲۴ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گزارش نمایند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت خوانسار روز گذشته رئیس اداره به همراه بازرسان اتاق اصناف به صورت سر زده ازغرفه های مختلف دو فروشگاه زنجیره ای رفاه و کوثر خوانسار بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید نجاتیان اظهار کرد: با توجه به ایام پایانی سال و افزایش تقاضای برخی از کالا و خدمات بازرسان در دو نوبت صبح و عصر از کلیه واحدهای صنفی شهرستان در قالب گشت های مستقل و یا مشترک به همراه نمایندگان شبکه بهداشت و درمان، شبکه دامپزشکی، نیروی انتظامی به صورت نوبه ای بازدید به عمل آورده و در صورت مشاهده تخلف اقتصادی وفق مقررات با خاطیان برخورد خواهند کرد.

وی همچنین از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از جمله گرانفروشی، عدم نصب برچسب قیمت، عدم ارائه فاکتور خرید مراتب را به شماره تلفن ۱۲۴ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گزارش تا در اسرع وقت توسط تیم های بازرسی بررسی و نتیجه گزارش به شاکی اعلام خواهد شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها