چاپ این خبر
کد خبر : 69216
۱:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹

آگهی جذب نیرو در واحد خدمات مشترکین برق شهرستان فریدن

امور برق شهرستان فریدن در نظر دارد یک نفر نیرو جهت واحد خدمات مشترکین با شرایط مندرج در فرم پیوست را جذب نماید لذا واجدین شرایط می بایست مدارک خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ به امور برق شهرستان فریدن تحویل نمایند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، امور برق شهرستان فریدن در نظر دارد یک نفر نیرو جهت واحد خدمات مشترکین با شرایط مندرج در فرم پیوست را جذب نماید لذا واجدین شرایط می بایست مدارک خود را حداکثر تا تاریخ  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ به امور برق شهرستان فریدن تحویل نمایند. مدارک لازم جهت ثبت نام کپی کارت ملی،پایان خدمت و آخرین مدرک تحصیلی می باشد.

–  مدرک تحصیلی : لیسانس وفوق لیسانس

–  رشته تحصیلی به ترتیب اولویت :۱– حسابداری ۲- اقتصاد ۳- مدیریت مالی  ۴- مدیریت صنعتی

۵- مدیریت بازرگانی ۶- مدیریت دولتی ۷-  کامپیوتر

–  سن :لیسانس حداکثر ۲۷ سال وفوق لیسانس حداکثر۳۰سال  + کار مرتبط حداکثر ۳ سال

–  جنسیت : مرد

–  محل خدمت : برق فریدن

–  محل سکونت : فریدن

–  شرایط عمومی :

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام

۳- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم (دوره ضرورت) و یا معافیت دائم غیر پزشکی برای مردان.

۴- داشتن سلامت جسمی و روحی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر

۵- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

۶- بکارگیری افرادی که دراجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج ، بازنشستگی ، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است .

۷- دارا بودن شرایط جسمانی و بنیه مناسب .

– تعریف شغل:مسئولیت انجام کلیه فعالیت های اداری مرتبط با فروش انشعاب برق ، فروش انرژی و خدمات پس از فروش بصورت فیزیکی و مکانیزه (کامپیوتری) و انجام بازدید از محل متقاضیان و مشترکین.

– وضعیت استخدامی : قرارداد موقت کار و انجام وظیفه در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت توزیع برق استان اصفهان . ( فرد و یا افراد بکارگرفته شده هیچگونه رابطه استخدامی با شرکت توزیع برق استان اصفهان نخواهند داشت ).

 ضمنامتقاضیان با توجه به شرایط اعلام شده(مدرک تحصیلی لیسانس وفوق لیسانس،شرایط سنی وبومی بودن)ثبت نام می گردند.بدیهی است از پذیرش متقاضیانی که هرگونه مغایرت باشرایط اعلام شده دارند درحین آزمون ومراحل بعدی گزینش، جلوگیری بعمل می آید.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها