چاپ این خبر
کد خبر : 70652
۱۰:۴۱ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار خبر داد:

رونمایی از پرچم امامزاده احمد علیه السلام/ اجرای برنامه تحویل سال در جوار آستان مقدس امامزادگان خوانسار

عمادی گفت: این برنامه ها از دو ساعت قبل از تحویل سال در آستان مقدس امامزاده احمد علیه السلام وامامزاده سید صالح علیه السلام برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار در گفتگو با خبرنگار این پایگاه با اشاره به برپایی ویژه برنامه های خاص لحظه تحویل سال و در طول ایام نوروز اظهار کرد: با همکاری هیئت امنا در بقاع واماکن متبرکه شاخص شهرستان تحت عنوان طرح آرامش بهاری برنامه های متنوعی تدارک دیده شده است.

حسن عمادی با بیان اجرای مراسم تحویل سال گفت: این برنامه ها از دو ساعت قبل از تحویل سال در آستان مقدس امامزاده احمد علیه السلام وامامزاده سید صالح علیه السلام برگزار خواهد شد.

وی افزود: یکی از وظایف مهم سازمان اوقاف طبق فرمایش مقام معظم رهبری، تبدیل بقاع به قطب فرهنگی است، لذا اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان خوانسار با اجرای طرح آرامش بهاری در کلیه بقاع و اماکن متبرکه شاخص شهرستان از۲۸ اسفند ۹۵ لغایت ۱۴ فروردین ۹۶ فضائی مطلوب را برای خدمت رسانی در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و رفاهی به زائران و مسافران فراهم خواهد کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار تاکید کرد: ازجمله برنامه های طرح آرامش بهاری در بقاع و اماکن متبرکه اقامه نماز جماعت، ادعیه، برپائی خیمه های معرفت که شامل غرفه کودک ونوجوان، پاسخگوئی به سئوالات شرعی، مشاوره، ایستگاه همه واقف باشیم، مسابقه و عرضه محصولات فرهنگی خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با اجرای برنامه های متنوع و ایجاد فضائی مطلوب و معنوی موجبات رضایت همه زائران و مسافران عزیز به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان خوانسار را فراهم نمائیم.

عمادی در ادامه از رونمایی از پرچم امامزاده احمد علیه السلام در لحظه تحویل سال خبر داد و افزود: این پرچم که مذین به نام این امامزاده واجب التعظیم است در لحظات تحویل سال بر گنبد شریف امامزاده احمد قرار خواهد گرفت.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها