چاپ این خبر
کد خبر : 76494
۸:۱۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۵

همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد و دفتر تبلیغات اسلامی در برنامه های اوقات فراغت

یک مبلغ دینی گفت: برگزاری برنامه های مشاوره ای بسیار حائز اهمیت است زیرا کانون جامعه، خانواده است و هر فعالیتی در زمینه اصلاح رفتار در خانواده پسندیده به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از شبستان، حجت الاسلام علی قانونی مبلغ دینی در آیین افتتاحیه طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری شهرستان خوانسار در مسجد موسی بن جعفر(ع) با اشاره به هزینه های برگزاری کلاس های آموزشی گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا هم جوانان رغبت برای حضور داشته باشند و هم کلاس ها کارایی لازم را برای مخاطبین داشته باشد.

وی با اشاره به همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: چند سالی است این دو سازمان مکلف به برگزاری کلاس های مشاوره خانواده شده اند.

قانونی افزود: برگزاری برنامه های مشاوره ای بسیار حائز اهمیت است زیرا کانون جامعه، خانواده است و هر فعالیتی در زمینه اصلاح رفتار در خانواده پسندیده به شمار می رود.

وی در پایان معضل طلاق را یکی از اساسی ترین مباحث پیش روی جامعه دانست و گفت: امیدواریم برگزاری برنامه های مشاوره خانواده گامی جدی در کاهش این آسیب اجتماعی داشته باشد.

گفتنی است؛ این برنامه با تحویل احکام رابطین منطقه ای کانون های فرهنگی هنری مساجد خاتمه یافت.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها