چاپ این خبر
کد خبر : 76655
۳:۱۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
با اعتباری بالغ بر ۲.۵میلیارد تومان صورت گرفت؛

افتتاح فاز دوم خط کشش و pcw کارخانه پیش تنیده خوانسار

فرماندار خوانسار گفت: با اعتباری بالغ بر ۲.۵میلیارد تومان فاز دوم خط کشش و pcw کارخانه پیش تنیده خوانسار افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از ایمنا، با حضور نماینده مردم گلپایگان و خوانسار، فرماندار خوانسار و هیئت مدیره خط دوم pc wire و خط کشش مفتول پیوسته مورد استفاده در تولید سازه‌های بتونی لوله و ستون و تراورس ریل‌های راه آهن با ظرفیت ۴۵ تن در روز به بهره‌برداری رسید.

سیدحسن شفعتی در حاشیه افتتاح اظهارداشت: با اعتباری بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان فاز دوم خط کشش و pcw این شرکت افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: بتون ریزی و نصب این خط با مدیریت پروژه و تماما طی فقط ۴ ماه کار مداوم حتی در ماه رمضان توسط نیروهای داخلی شرکت انجام و به بهره‌برداری رسید و زمینه اشتغال زائی ۱۵ نفر را فراهم کرده است.

فرماندار خوانسار گفت: تنها کارخانه تولید کامل همه محصولات پیش تنیده و متعلقات و آزمایشگاه پیشرفته در سطح خاورمیانه دارای استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ دارد.

وی بیان کرد: با سرمایه گذاری ۳ و نیم میلیارد کارخانه دیگری در زمینی به مساحت یک هز ار و ۵۰۰ متر مربع کلنگ زنی شد که ظرف مدت ۴ ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد و زمینه اشتغال ۶ نفر را فرهم خواهد کرد. /

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها