چاپ این خبر
کد خبر : 77136
۴:۱۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

کسب رضایت ۸۵ درصدی در زمینه ثبت اسناد استان

بهبهانی گفت: ازپنج هزار خدمت انجام شده توانستیم رضایت ۸۵ درصدی را کسب نماییم و در واقع با ایجاد اعتماد می توانیم نظام را حفظ کنیم.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از روابط عمومی فرمانداری خوانسار، جلسه ای به منظور بررسی مشکلات ثبتی با حضور مدیرکل ثبت اسناد استان، امام جمعه، فرماندار، رئیس شورای شهر و اداره اطلاعات برگزار شد.

طی این جلسه بهبهانی مدیرکل ثبت اسناد استان اصفهان بیان داشت: در تلاشیم وضعیت بهبود یابد و در فضایی بدون هیجان وضعیت را در آرامش پیش ببریم.

بهبهانی در خصوص اقدامات انجام گرفته در ثبت اسناد، اجرای طرح پستی را با هدف حذف و کاهش مراجعات و نهایتا کاهش آسیب و فساد عنوان نمود که در نتیجه به ضریب اطمینان بیشتر به مردم خدمت می کنیم.

وی خدمت صادقانه در راستای بیانات مقام معظم رهبری دانست که بیان داشتند« زمانی خدمت کردیم که خدمت صادقانه باشد» و زمانی از شعار خارج می شویم که مردم این خدمت صادقانه را لمس نمایند.

مدیرکل ثبت اسناد اشاره ای نیز به روند بازرسی و نظارت ها داشت و افزود: در این فرآیند با ارباب رجوع تماس گرفته شده و از نحوه دریافت خدمات به آنان اطلاعات کسب می کنیم که از ۵۰۰۰ خدمت انجام شده توانستیم رضایت ۸۵ درصدی را کسب نماییم در واقع با ایجاد اعتماد می توانیم نظام را حفظ کنیم .

در این دیدار فرماندار نیز ضمن خیرمقدم گویی از انتخاب جوانی رئیس جدید ثبت اسناد خوانسار تقدیر نمود و افزود: رضایت نسبی حاصل شده و تعاملات خوبی نیز با ادارات برقرار شده است و تغییر قابل لمس است.

شفعتی اشاره ای به صدور اسناد مالکیت روستایی داشت که با توجه به افزایش ارزش افزوده زمین و بالا رفتن حساسیت ها بر لزوم صدور این اسناد تاکید نمود .

وی همچنین در خصوص به روز رسانی صدور اسناد مالکیت و تسهیل در این امر نیز نکاتی را یادآور شد.

در ادامه جوانی نیز به ارائه گزارش فعالیت خود در مدت ورود خود به شهرستان پرداخت و گفت: اجرای طرح پستی در خوانسار نیز در حال پیگیری است ، تعاملات با ادارات ذیربط برقرار شده، توانستیم تعداد صدور سند مالکیت را به ۴۵۰ سند برسانیم. در تلاشیم روند ثبتی از ۴۵ روز را به ۱۴ روز تقلیل دهیم و تغییراتی نیز در فضاسازی محیط اداره بوجود آورده شده است .

در این جلسه در خصوص برخی مشکلات و مسائل در شهرستان و همچنین مشکلات و ایرادات قانونی ثبتی که منجر به نارضایتی در مردم می شود بحث و تبادل نظر شد .

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها