چاپ این خبر
کد خبر : 77899
۱۰:۰۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
مسکن مهر در انتظار مهر مردم و مسئولان؛

برگزاری جلسه بررسی مشکلات مسجد مسکن مهر خوانسار

حجت الاسلام و المسلمین افتخاری گفت: بهترین کار فرهنگی در یک شهر رونق مساجد و اداره مساجد توسط مردم است و مشکل مسکن مهر این است که بیشتر اهالی اینجا خوانساری نیستند و توجهی به مشکلات ندارند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، جلسه هم اندیشی مشکلات مسجد خاتم الانبیا (ع) مسکن مهر با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهر فعلی و منتخبین شورای اسلامی شهر دوره پنجم و تعدادی از مسئولان و مردم و بازاریان برگزار شد.

در ابتدای برنامه مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت حاج آقا سعادتیار انجام شد.

حجت الاسلام والمسلمین افتخاری در ابتدای این جلسه اظهار کرد: بهترین کار فرهنگی در یک شهر رونق مساجد و اداره مساجد توسط مردم است و مشکل مسکن مهر این است که بیشتر اهالی اینجا خوانساری نیستند و توجهی به مشکلات ندارند.

شیخ الاسلام خیر بازاری هم در این باره اضافه کرد: خیرین برای کمک حاضر هستند به خصوصو اگر کمک به مساجد باشد.

نماینده شورای اسلامی شهر افزود: ما باید قبل از اینکه ریالی کمک کنیم باید کاری کنیم که مردم در مسجد حضور پیدا کنند و حضور مردم بسیاری مشکلات را حل می کند.

رضا علی رضایی خاطر نشان کرد: اگر مردم نباشند چیزی هم برای مسجد نیاز نیست و خیرین هم برای کمک بسیار هستند ولی مردم هم باید کمک کنند و مشکل مسکن مهر را مشکل خود بدانند.

محمد تقی اورعی نماینده شورای اسلامی دوره پنجم با اشاره به ایام دهه کرامت در خصوص مشکلات مطرح شده بیاناتی داشت و راه کارهایی ارائه کردند.
لازم به ذکر است این مسجد در محله ای با ۲۰۰۰ نفر جمعیت واقع شده است که متاسفانه همچنان نیمه ساز باقی مانده است.

 

گزارش از مسعود توکلیان

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها