چاپ این خبر
کد خبر : 78048
۲:۵۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان:

سهم ۳۵ درصدی استان اصفهان در تهیه و توزیع کارت ملی هوشمند/ اقدام سریع تر مردم در اخذ کارت ملی هوشمند

غفرانی با بیان این که در مقایسه با سایراستان ها، اصفهان تنها ۳۵ درصد در توزیع کارت ملی موفق بوده است گفت: تعداد زیادی از استان ها بالای ۵۰ درصد پیشرفت کار در توزیع کارت ملی هوشمند داشته اند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از اداره ثبت احوال شهرستان خوانسار و در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به وضعیت استان اصفهان در خصوص تهیه و توزیع کارت ملی هوشمند اظهار کرد: با توجه به این که شش و چهار دهم از جمعیت کل کشور به استان اصفهان اختصاص دارد، اما در زمینه توزیع کارت ملی هوشمند در میانه جمعیت قرار داریم.

حسین غفرانی با بیان این که در مقایسه با سایراستان ها اصفهان تنها ۳۵ درصد در توزیع کارت ملی موفق بوده است گفت: تعداد زیادی از استان ها بالای ۵۰ درصد پیشرفت کار در توزیع کارت ملی هوشمند داشته اند.

وی افزود: بر همین اساس با توجه به این که فرصت زیادی برای تعویض کارت ملی تا پایان سال وجود ندارد از مردم عزیز استان درخواست می شود تا قبل از اتمام مهلت و پایان یافتن اعتبار کارت ملی خود به ادارات ثبت احوال در استان مراجعه کرده و برای دریافت کارت ملی هوشمند خود اقدام نمایند.

مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان با تاکید بر ضرورت اخذ کارت ملی هوشمند توسط متقاضیان و مراجعه به ادارات ثبت احوال تصریح کرد: افرادی که کارت ملی آنها صادر شده است با قید فوریت برای اخذ کارت ملی هوشمند خود اقدام نمایند چرا که در غیر این صورت ابطال کارت ملی هوشمند آنها مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: مدت اعتبار کارت ملی هوشمند هفت سال است و پس از این مدت اعتبارسنجی آن به طور مجدد توسط دستگاه انجام خواهد شد.

در این بازدید از زحمات مدیریت و کارکنان پیشکسوت اداره ثبت احوال خوانسار با اهدای لوح، تقدیربه عمل آمد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها