چاپ این خبر
کد خبر : 78189
۱۱:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

آیین تغییر نام دانشگاه آزاد نجف آباد بنام «شهید حُججی» برگزار می شود

مجلسی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد از برگزاری آیین تغییر نام این دانشگاه با حضور خانواده شهید مدافع حرم، محسن حججی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، مهران مجلسی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با تایید خبر تغییر نام دانشگاه آزاد نجف آباد به دانشگاه شهید حججی، اظهار کرد: فرایند تغغیر نام دانشگاه آزاد نجف آباد با حضور خانواده شهید محسن حججی در آینده نزدیک انجام می شود.

رئیس دانشگاه نجف آباد با بیان اینکه زمان این فرایند را از طریق خبرگزاری ها اعلام می کنیم، تصریح کرد: منتظریم که خانواده شهید حضور داشته باشند که بنا بر پیگیری های انجام شده خانواده عزیز شهید در حال حاضر مشهد بوده که به محض بازگشت به نجف آباد این اقدام صورت خواهدگرفت.

وی با ااشاره به لزوم فرهنگ سازی در زمینه ایثار و شهادت، تصریح کرد: وظیفه ما در دانشگاه با توجه به رشادت ها و غیرت و مردانگی ایشان سنگین تر خواهدشد.

مجلسی ادامه داد: در طول سال تحصیلی در تلاش خواهیم بود تا این فرهنگ را در دانشگاه بیشتر ترویج کرده و دانشجویان را با فرهنگ شهید و شهادت و خصوصیت های اخلاقی این شهید بزرگوار آشنا کنیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها