چاپ این خبر
کد خبر : 79557
۱۱:۰۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
فرماندهی انتظامی خوانسار خبرداد:

کاهش ۳۰ درصدی تصادفات در خوانسار

فرماندهی انتظامی خوانسار گفت: در ۶ماهه نخست امسال تصادفات در خوانسار نسبت به مشابه سال قبل ۳۰ درصد کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از ایمنا، ولی اروجی در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: با تلاش عوامل انتظامی خوانسار سال گذشته جرائم در شهرستان ۱۲ درصد کاهش داشته است.

وی گفت: در سال جاری پیشگیری از جرایم، سرقت، قاچاق کالا و ارز، آمایش ایستگاه‌های بازرسی، پیشگیری ازجرم درمناطق حاشیه نشین شهر، مقابله با موادمخدر، کاهش تصادفات جاده‌ای محور اصلی برنامه‌های نیروی انتظامی است.

فرماندهی انتظامی خوانسار با بیان اینکه در ۶ ماهه نخست امسال جرایم نسبت به مشابه سال قبل ۶.۵ درصد و سرقت ۳ درصد کاهش داشته است، گفت: در ۶ ماهه نخست بیش از ۸۳ درصد با کشفیات سرقت اموال مواجه بودیم.

وی با بیان اینکه امنیت حاصل خرد جمعی است، تأکید کرد: شهروندان خوانساری در راستای ارتقای امنیت در شهرستان همکاری لازم را با پلیس انتظامی انجام دهند.

اروجی با بیان اینکه در ۶ ماهه نخست سال از سوی شهروندان ۳هزار و ۴۴ مورد تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ برقرار شده است، تصریح کرد: یک هزار و ۱۷۴ مورد تماس‌ها به عملیات و یک هزار و ۸۷۰ منجر به ارشاد انتظامی منجر شده است.

وی با اشاره به اینکه اغلب کشفیات مواد مخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان خوانسار بوده است، بیان داشت: در ۶ماهه نخست امسال ۳۰ درصد تصادفات نسبت به مشابه سال قبل کاهش نشان می‌دهد./

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها