چاپ این خبر
کد خبر : 79595
۲:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
مدیر حج و زیارت استان اصفهان خبر داد؛

ثبت‌نام ۱۸ هزار اصفهانی در سامانه سماح/ صدور ۱۰ هزار روادید برای پیاده‌روی اربعین ۹۶

زاهدی مدیر حج و زیارت استان اصفهان از ثبت‌نام ۱۸ هزار نفر از استان اصفهان در سامانه سماح برای حضور در پیاده‌روی اربعین ۹۶ تا به امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، مدیر حج و زیارت استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب‌نیوز، در خصوص آخرین آمار ثبت نام کنندگان اصفهانی در سامانه سماح برای پیاده روی اربعین اظهار کرد: تاکنون ۱۸ هزار نفر از در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که استان خود را اصفهان انتخاب کرده بودند.

غلامعلی زاهدی با بیان اینکه تا امشب تعداد کسانی که روادید آن‌ها برای پیاده روی اربعین صادر شده است به ۱۰ هزار نفر می‌رسد، گفت: ۹ هزار نفر از این تعداد مربوط به استان اصفهان و یک هزار نفر از استان چهارمحال و بختیاری هستند.

وی با اشاره به فعالیت نمایندگی کنسولگری عراق در اصفهان، خاطرنشان کرد: به حمدالله با این تمهید انجام شده کمتر از ۲۴ ساعت روادید افراد صادر می‌شود.

زاهدی به مشتاقان به حضور در پیاده روی اربعین حسینی سال جاری، گفت: ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکل نکنند و مدارک خود را به موقع به دفاتر مجاز فعال زیر نظر حج و زیارت تحویل دهند.

مدیر حج و زیارت استان اصفهان در خصوص اعتماد نابجا افراد به دفاتر و افراد غیر مجاز که تبلیغ برای بردن به عتبات می کنند هشدار داد.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون برای صدور روادید با مشکلی برخورد نکرده ایم و صدور روادید به صورت روزانه انجام می‌شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها