چاپ این خبر
کد خبر : 79627
۴:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان خبرداد؛

احتمال وقوع گردوخاک محلی در اصفهان/ افت محسوس دمای هوای استان در پایان هفته

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان از احتمال وقوع گردوخاک محلی برای فردا در اصفهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، حسن خدابخش در گفتگو با خبرنگار صاحب‌نیوز،با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان اصفهان گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار در سه روز آینده از استان است.

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه با این وضعیت در این مدت در اکثر مناطق استان آسمان به‌صورت صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید گاهی شدید پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: در مناطق شرقی و شمال شرقی استان وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و گاهی همراه با گردوخاک خواهد بود.

وی با اظهار اینکه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در مناطق غربی و جنوبی استان شاهد افزایش ابر خواهیم بود،گفت: این افزایش ابر را با احتمال بارش پراکنده پیش بینی می‌کنیم.

خدابخش با اشاره به روند کاهش دما در استان طی روزهای آینده، اظهار کرد: از سه‌شنبه تا آخر هفته افت محسوس دما را شاهد خواهیم بود که میزان آن چهار تا شش درجه پیش بینی می‌شود.

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان وضعیت هوای اصفهان برای فردا را صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد شدید و احتمال گردوخاک محلی عنوان کرد و افزود: بیشینه دمایی اصفهان برای امروز ۲۸ درجه سانتی گراد و کمینه دمایی هوای اصفهان برای فردا ۱۰ درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها