چاپ این خبر
کد خبر : 79688
۱۲:۰۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار

مشکل عمده خوانسار، پروژه‌های نیمه تمام شهری است

رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار گفت: فعالیت قانونمند و تلاش بی‌وقفه توأم با صداقت در کار از جمله عواملی است که موجب رضایتمندی و همکاری آحاد مردم خواهند شد و این عوامل، کار را برای آزادسازی‌ها، نظم و آرامش شهر هموارتر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از نصف جهان، رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار گفت: فعالیت قانونمند و تلاش بی‌وقفه توأم با صداقت در کار از جمله عواملی است که موجب رضایتمندی و همکاری آحاد مردم خواهند شد و این عوامل، کار را برای آزادسازی‌ها، نظم و آرامش شهر هموارتر می‌کند.

هوشنگ صانعی افزود: تقویت نیروی کارآمد و لایق و استفاده از همه ظرفیت‌ها در روند توسعه شهری بسیار مؤثر خواهد بود. وی در ارتباط با حوزه بهداشت و سلامت اظهار داشت: در حوزه بهداشت و سلامت با داشتن انجمن فعال به نام انجمن خیریه بیماران نیازمند و ارتباط مؤثر با خیرین نیک‌اندیش، گام‌های خوبی در این حوزه برداشته شده است. به طور مثال ساخت مجهزترین درمانگاه که در حال بهره‌برداری است و خرید تجهیزات بیمارستانی و کمک به بیماران نیازمند، همه از طریق خیرین حوزه سلامت در دست اقدام است.

صانعی در ادامه بیان کرد: یکی از مشکلات در حوزه درمان، کمبود متخصصین در بیمارستان است که باعث بلااستفاده شدن برخی تجهیزات مدرن و اهدایی داخل بیمارستان شده است.

وی با اشاره به حوزه فرهنگی و آموزشی گفت: در حوزه آموزش پنج هزار متر فضای آموزشی پنج هزار متر خوابگاه دانشجویی با تجهیزات و نیز دانشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه توسط خیرین احداث شده است و در سال جاری هم با تعهد یکی دیگر از خیرین برای ساخت خوابگاه دخترانه با بودجه ۵۰۰ میلیون تومان اقدام خواهیم کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار مشکل مهم شهر خوانسار را در حوزه عمران و شهرسازی عنوان کرد و تصریح کرد: مشکلات ما بیشتر در حوزه پروژه‌های نیمه تمام شهری است که یکی از آنها پروژه نیمه تمام خیابان کمربندی است که با عبور وسایل نقلیه سنگین از مرکز شهر باعث خطرات جانی و مالی بسیار و آسیب جدی به معابر شهری شده است و حتی در ایجاد ترافیک شهری نیز نقش داشته است.

وی ادامه داد: نبود شبکه فاضلاب شهری با توجه به اختلاف سطح شهر، نشت فاضلاب به معابر را به دنبال خواهد داشت و تهدید بزرگی برای سلامتی مردم شهر و حوزه محیط زیست است.

صانعی با اشاره به حادثه سیل ویرانگر در سال ۶۶ در شهر خوانسار اظهار داشت: سیل ویرانگر سال ۶۶ تلفات جانی و مالی بسیاری داشت و همین موضوع باعث نیمه تمام ماندن پروژه دیوار ساحلی شد که موجب جلوگیری از تخریب سیل می‌شود و اگر این پروژه به اتمام برسد از حوادث غیرمترقبه و غیرقابل پیش‌بینی چون سیل جلوگیری خواهد کرد.

وی نبود اعتبارات کافی برای اجرای پروژه‌ها را موضوع مهمی تلقی کرد و گفت: اگر اعتبارات برای توسعه شهری به حد کافی در اختیار ما قرار می‌گرفت با اجرای پروژه‌هایی چون آزادسازی برخی خیابان‌ها، آسفالت معابر و…، مشکلات حل می‌شد، که امیدواریم با کمک و مساعدت مسئولین کارآمد و مشارکت مردم فهیم شاهد رشد و توسعه بیشتر شهر خوانسار باشیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها