چاپ این خبر
کد خبر : 80038
۱۱:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۸/۵

۷۶ درصد از ماموریت‌های ۱۱۵ خوانسار در ۶ ماهه امسال غیرتصادفی بود

قاسمی گفت: فوریت‌های پزشکی شهرستان خوانسار در ۶ ماهه نخست امسال ۶۶۴ ماموریت را انجام داد که ۷۵٫۴۵ درصد از این ماموریت‌ها، غیرتصادفی بود.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از  روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: تکنسین ‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان خوانسار در ۶ ماه نخست امسال به ۶۶۴ ماموریت شامل ۱۴۵ حادثه رانندگی و ۵۰۱ حادثه غیرتصادفی اعزام شدند و به مصدومان و بیماران این حوادث امدادرسانی کردند.

وی افزود: از مجموع ماموریت‌های غیرتصادفی در این مدت، ۳۴۹ نفر و از مجموع ماموریت‌های تصادفی ۱۲۴ مصدوم پس از دریافت خدمات درمانی اولیه توسط آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند.

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: در نیمه نخست امسال ۱۰۴ بیمار قلبی، ۴۵ مصدوم ناشی از سقوط، ۲۷ بیمار تنفسی، ۱۷ مورد مسمومیت، ۱۷ مصدوم ناشی از حوادث و ۳ بیمار زنان و زایمان از خدمات درمانی اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان خوانسار استفاده کردند.

قاسمی خاطرنشان کرد: این شهرستان در مدت ذکر شده، ۴ حادثه ویژه را شاهد بود که پرسنل اورژانس ۱۱۵ خوانسار به مصدومان این حوادث امدادرسانی کردند.

وی جمعیت شهرستان خوانسار را ۳۳ هزار نفر عنوان کرد و افزود: فوریت‌های پزشکی این شهرستان با برخورداری از یک پایگاه و ۷ نفر پرسنل به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات به مصدومان و بیماران اورژانسی است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها