چاپ این خبر
کد خبر : 80179
۱۲:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۸
با صدور پیام؛

استاندار اصفهان رحلت آیت‌الله حاج شریفی خوانساری را تسلیت گفت

استاندار اصفهان در پیامی، رحلت عالم عالی‌قدر آیت‌الله حاج شیخ غلامعلی حاج شریفی خوانساری را تسلیت گفت و برای بیت مکرم این عالم از درگاه خداوند متعال صبر جمیل مسألت کرد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، رسول زرگرپور استاندار اصفهان امروز با ارسال پیامی رحلت عالم عالی‌قدر آیت‌الله حاج شیخ غلامعلی حاج شریفی خوانساری را به روحانیت معظم، مردم متدین استان اصفهان و به‌ویژه اهالی شریف و عالم پرور خوانسار تسلیت گفت.
متن این پیم به شرح ذیل است:

«حضرت آیت‌الله حاج شیخ محمدرضا حاج شریفی خوانساری
خبر رحلت عالم عالی‌قدر آیت‌الله حاج شیخ غلامعلی حاج شریفی خوانساری، ابوی گران‌قدر موجب تأسف و تالّم شدید گردید. ایشان فردی دین‌پژوه، ولایتمدار و خدوم نسبت به دین اسلام و مکتب اهل‌بیت (ع) و منادی اخلاق و تقوا بود و طلاب زیادی در محضر ایشان کسب علم و فیض نمودند.
این‌جانب ارتحال ابوی بزرگوارتان را به روحانیت معظم، مردم متدین استان اصفهان به‌ویژه اهالی شریف و عالم پرور خوانسار و بیت مکرم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن عالم ربانی رضوان و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر جمیل مسألت دارم.»

آیت الله شیخ غلامعلی حاج شریفی خوانساری، از ذخایر و مفاخر علوم اسلامی و عرفانی که دوران حیات طیبه آن عارف وارسته در احیاء و ترویج علوم دینی و فقهی اهل بیت عصمت و طهارت صلوات الله علیهم اجمعین سپری شد روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها